SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobudzenie na treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy można znaleźć w przedtreningówkach, amp, 1.3, yohimbina nie wiem ale kiedyś we friction była eca też pewnie się gdzieś znajdzie w suplach zza oceanu albo sam ephedra itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w sumie ze stazem 7 miesiacy, to nie wiem czy potrzebuje tego typu wynalazkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
Real pharm Unreal mnie extra pobudzal bo oprocz kofeiny zawiera dendrobium i na treningu skupienie bylo swietne 2 puchy opendzlowalem pod rzad mozesz sprobowac jestem pewny ze bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
można kupić specyfik o nazwie "TEACRINE" jest dość drogi ale bierzesz ok 50 - 100 mcg - musisz mieć specjalną miarkę lub b dokładną wagę, ten składnik był we wcześniejszym unstoppble i m.in to on dawał taki mocno pobudzający efekt...sam mam zamiar spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy zainteresowany indywidualną poradą jest zoobowiązany zamieścić wypełnioną ankietę działu. Często jej brak implikuje problemy, zgrzyty, nieporozumienia i oskarżenia o brak profesjonalizmu. W tym akurat przypadku autor pytania dodaje wypełnioną ankietę działu, ale większość doradców w tym temacie albo zapomniało ją przejrzeć albo mają ewidentnie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Staż 7 miesięcy i młody wiek kategorycznie wykluczają korzystanie z eca, yohy, dendrobium, 1.3, czy innych jeszcze wynalazków. Clue sprawy - autor twierdzi że kofeina na niego nie działa... Pre były już w natarciu. Racjonalna wydaje się przerwa, a nie zachęcanie,czy wskazywanie jako wyjścia z sytuacji - faszerowanie się kolejnymi, coraz to bardziej mocarnymi środkami. Co to za moda w ogóle?
Miałem klienta, który też dążył do wydłużenia doby do 25h i pizgania na każdym treningu, niczym cyborg.
Po kilku miesiącach ostrej tyrki (praca od 4, własny biznes, ciężkie treningi, potężne ilości kofeiny i pre, mało snu, bo treningi późno wieczorem) dachował na obwodnicy Krakowa. Nic mu się nie stało, ale nauczka i pstryczek, zmuszający do zmiany podejścia zadziałał i teraz do treningu wystarczy mocna kawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
To jak kawa go nie trzepie niech sobie kupi yerbe mate i tyrozyne. Naturalne skladniki yerba mate daje duzo energi fajnie pobudza dodaje witamin nie wyplukuje ich pije ja zamiast kawy i mam duzo energi w ciagu dnia w polaczeniu z tyrozyna efekt taki jaki oczekuje autor pobudzenie i skupienie na wysokim poziomie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yohimbine HCL - day off, kwestia ostateczna.

Następny temat

Pomoc jak brac odzywki??

WHEY premium