SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobranie krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Siema. Bylem dzis na oddaniu krwi. Pierwszy raz oddawalem i pobrali mi jej ogolem z 0,5l tj kilkadziesiat na probki i 450ml normalnie. Kiedy wroiclem na chate to moi rodzice powiedzieli, ze za pierwszym razem nie powinni mi tyle pobierac, bo moglo to czyms grozic. I moje pytanie to: czy byla jakas mozliwosc powiklania po oddaniu 0,5l krwi za pierwszym razem? Podobno za pierwszym biora 200ml. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
mi tam pobrali 0,5l za pierwszym razem i jakos zyje i nawet sie spoko czulem. wiec nie masz sie o co martwic . pozdro

Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-11-22 12:01:52

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Dzieki Wlasnie mi tez nic nie jest procz guzka malego przy zyle, bo sie kiepsko wbila :/ Sog duchowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jest OK , nic ci się nei stanie !!
nie jesteś schorowaną babką we wstrząsie hipowolemicznym

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2212
ja jak narazie 2 razy oddawałem krew No chyba 450 ml na pierwszy raz to dobrze, przynajmniej mi nic niebyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
ja juz kilka razy oddawalem i zawsze biora 450 ml. Raz zrobilem sie blady i pielegniarka pytala sie czy aby na pewno wszystko w porzadku. Mowila, ze dobrze by bylo, gdybym jeszcze troche wytrzymal, bo poniżej jakiejs tam ilosci nie beda mogli przyjac, bo to za malo. Na szczescie po chwili przestalo mi sie krecic w glowie i doczekalem do pełnego woreczka.
Tym ktorzy mysla o oddaniu krwi polecam dobrze jesc przez kilka dni, wyspac i pobiegac, by sie dotlenic przed zabiegiem. No i do tego kawka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taka metoda na pryszcze

Następny temat

stomatolog--czestochowa

WHEY premium