SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po zabiegu na treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1527
Czy po artroskopi(wycieta lakotka) mam sie poco wybierac na treningi MT lub KB ? Do tej pory nie trenowalem zadnych sztuk walki.. Dlatego nie mam wiekszego pojecia jak wygladaja treningi i czy nie skonczy sie to szybkim powrotem do szpitala z chora noga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ile czasu minęło od zabiegu ? Miałeś rehabilitację ? Ogólnie ludzie po artroskopii nadal ćwiczą.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1527
juz 2miehy po zabiegu, kumpel trenujac KB stwierdzil ze nie ma sensu sie wybierac na MT bo historia sie zaraz powtorzy i trzeba bedzie sie leczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
a to nie sluchaj kolegi tylko lekarza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Zapytaj lekarza, zapytaj w zdrowiu. Nie wiem dokładnie ile należy się wstrzymać z ćwiczeniami, ale na pewno nie dożywotnio. Nie takie ludzie rzeczy mają i trenują dalej.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KYOKUSHIN DVD prosto z Japonii!!!

Następny temat

jakie ćwiczenia?

WHEY premium