SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po rzezbie i aerobach POMOCY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2586
siema wzialem sie teraz za poprawe sylwetki - robie trenig na rzezbe ktory trwa 40 minut i bezposrednio po nim 35 min ,aerobow :i tu nasuwaja sie m,oje watpliwosci i prosze o pomoc , co zjesc jak wracam do domu , normalnie gdy cwiczylem na mase jadlem wegle ,nastepnie po nich pilem serwatke ,teraz nie wiem od czego zaczynac , czy od serwatki bezposrednio po aerobach i po 30 min wegle , czy jesc posilek weglowodanowo bialkowy po aerobach , prosil bym jakiegos znawce , co jesc ... moim celem jest zgubienie tluszczu bez wiekszej utraty miesnia -oraz ich wyrzezbienie.

EjaY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Moim zdaniem po treningu siłowym, a przed aerobowym powinieneś wypić porcję serwatki, a po aerobach zjeść posiłek weglowodanowo-bialkowy (zgodny z zapotrzebowaniem)

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2586
smiesznie by to wygladalo biegl bym do domu po serwatke i ja jadl :) czy mam ja zabierac ze soba na trening i mieszac przy ludziach gdzie ich jest kolo 20 :D nie wydaje mi sie aby to co piszesz mialo jakies podstawy, jesc po czyms i przed czyms- dla mnie odpada..inne mozliwosci???

EjaY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Prosiłes o radę więc jej udzieliłem.
czy mam ja zabierac ze soba na trening i mieszac przy ludziach gdzie ich jest kolo 20 :D nie wydaje mi sie aby to co piszesz mialo jakies podstawy, jesc po czyms i przed czyms- dla mnie odpada..inne mozliwosci???
Mieszanie odżywki w środowisku ćwiczących to takie dziwne?
A drugiej części Twojej wypowiedzi wogóle nie rozumiem:"jeść po czymś i przed czymś"

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
Po takim treningu jak wrócisz do domu to najlepiej jeszcze przed prysznicem Bcaa (polecam też aspargin ze 3tabsy: dobrze uzupełnia potas i magnez, oraz działa lekko odprężająco na CUN) a po prysznicu (15-20 min) rób tak jak zazwyczaj robiłes, czyli węgle i serwatka, z tą jednak różnicą, że węgli mniej niż na masie (Ok:0,4-0,5g na kg)i tylko złorzone (np: płatki owsiane błyskawiczne), serwatka zaś normalnie...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli masz trening 'na rzeżbę' to prawdopodobnie masz zły trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2586
czemu zly cos wiecej ??

EjaY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2586
??

EjaY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- pare pytan

Następny temat

Chodzenie po shodach ;D

WHEY premium