SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po redukcji. Przemyślenia i rady (?)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 942
mysteryy dlaczego odradzasz a6w? Ja skonczylam, co prawda w bolach, 3 dni temu i jestem w miare zadowolona. Co prawda efekty az tak porazajace nie byly, ale co trzeba przyznac to trzeba przyznac, ze miesnie po tym jak ze stali, a i tluszczyku troche poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Witam mysteryy jest możliwość byś mi pomógł jak najszybciej sgubić tak z 6kg?? A może ktoś inny bo ja sie sam nie moge do tego zabrać i chciałbym, żeby ktoś mnie poprowadził. Jeżeli ktoś chciałby to podaje moje gg: 9064631;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
Na początku gratulacje za efekty redukcji, niemniej w żadnym wypadku nie zgadzam się z Tobą że aeroby, interwały, hiit są niepotrzebne na redukcji, mnie udało się w ciągu 4mcy spalić 42kg; przy każdym treningu dokładnie obserwowałem swoje ciało, zawsze się ważyłem i chociażby jeśli o spadek samej masy to po treningu siłowym leciało 300g i zaraz po treningu leciały interwały przy których standardem była utrata 700g, co oczywiście nie miało nic wspólnego z rzeczywistym spalaniem tłuszczu, ale połączenie tych dwóch treningów, odpowiednia dieta i spalacze doprowadziło do piorunujących efektów, również stosowałem dietę ketogeniczną, tak jak i Ty to robisz, najlepsza forma palenia tłuszczu i zabezpieczenia mięśni ciałami ketonowymi co stawia CI otwartą furtkę do interwałów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na wakacje

Następny temat

Dietka do Sprawdzenia z Magnum

WHEY premium