SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po redukcji. Przemyślenia i rady (?)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7200
ta dieta która napisales byla ukladana przez Ciebie wtedy gdzuy jeszcze wazyles 91 kg? w jakim programie ogliczases swoje zapotrzebowanie kaloryczne itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
kurde ostra dietka.... podziwiam

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
lol! Moje uznanie dla "mysteryy" ! Git, sam właśnie czegoś takiego szukałem, tzn. dowodu na to, że z aerobami jest niekoniecznie tak, że dzięki nim utrata fatu jest super. Sam wyznaję małą zasadę, że lepiej ograniczyć ilość przyswajanych kalorii, niż zwiększać ją po to, by następnie spalać ten naddatek...trochę błędne koło. Ja się jeszcze tylko zastanawiam nad tym środkiem z efydryną (tussi, tse czy jakoś tak...) ostatnio mój kumpel natomiast zachęcał mnie bym spróbował Termo Speeda i BCAA...ale sam nie wiem, jemu i jego kumplowi pomogło niesamowicie. No nic, na koniec gratuluje fajnej redukcji! pdr

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
efydryne sobie odpuść ... lepiej pierw o niej poczytaj co to wogóle jest a co do THERMO SPEEDA najlepszy polski spalacz ale działający przy 10 capasach dziennie.BCAA hmm jak ma sie kase mozna kupowac w czasie redukcji zabeazpieczy nasze mięsko , a poza tym lepsza regeneracja itp ja jak bralem to twardsze miesnie mi sie zrobiły.

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
dzięki za info. W między czasie poczytałem o efedrynie i chyba pozostanę przy kawie ;D Jakiś gość napisał, że w miecha stracił 10 kg (lol), ale kosztem czasowej bezsenności i dupnego nastroju przez dłuższy czas...to nie dla mnie. A czy są jakieś zalecenia do Thermo speeda? czy np. z kawą (mocną czarną) nie będzie kolidował?? Aha i czy zamiast Bcaa można po prostu nacelować dietę na większą ilość białka??

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
teoria o nieskutecznosci aerobow jest dobre dla ludzi, ktorzy juz wygladaja dobrze, tylko chcą sobie poprawic wyglad do jakiejs masakrycznej wycinki i robia to samą dietą...
ja jezeli zejde ponizej 4 razy w tygodniu po 50 min aerobow (to moja absolutne minimum) zalewam sie konkretnie i nie pomagaja to zadne diety i treningi silowe...
i nie przekona mnie Tyka (bez wątpienia mądry i sympatyczny facet) i nikt inny...
trening siłowy mam tez raczej konkretny...
po prostu niektorzy cierpieli z powodu otyłosci z powodu naprawde FATALNEJ diety i tylko z tego powodu...
i teraz wykładaja tu swoje teorie, ktore są nieprawdziwe

Ps powiedzenie, że aeroby nie maja wplywu na redukcje to tak jakby powierdzenie, że dołożenie 500-600 kcal dziennie do ujemnego bilansu kalorycznego jest bez znaczenia...
zatem rownie dobrze, mozna je dołożyć...
niech ktos spróbuje i zobaczymy jak mu redukcja pojdzie...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-06-21 15:31:50

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
Musisz obserowwac swoja reakcje na psozczegolne dakwi i popijanie kawą... niektórzy nawet THERMAL PRO z efką kawą popijali i nic im nie bylo , ale kazdy jest inny.A co do bcaa oczywiscie tak jak mowisz zwiększ podaż białka ale nie przesadzaj oblicz sobie zapotrzebowanie , mysle ze wiesz gdzie szukac i tym sie kieruj.Jak nie chcesz stracic mięcha jeszcze rob w trakcie redukcji trening na siłe... super antykatabolik.

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja po 100 mg efki czuje sie dobrze

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
VLAD słuchaj a robiles trening alri??? a co do efki ja sie jakos jej boje... przez to ze idzie kupic wiele moich znajomych idzie na skróty kupują chudną bez zadnych aerobów itp

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jaki trening alri?
ja efeke biorę od lat - nie wiem dokladnie ilu, moze od 7...
nie ma sie czego bać

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na wakacje

Następny temat

Dietka do Sprawdzenia z Magnum

WHEY premium