SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Hej.
Wracam po przerwie praktycznie półtora miesięcznej, wcześniej ćwiczyłem kilka tygodni, także po przerwie.
Jak to w sezonie wakacyjnym.
No i teraz moje pytanie.
Czy po przerwie wrócić do starego treningu, czy lepiej się rozgrzać jakieś 2 tygodnie FTB?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 75

Wzrost: 176

Cel treningowy: Siła

Staż treningowy na słowni: 2 lata

Uprawiane inne sporty: Basen, Sauna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full siłownia

Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Białko

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
a jak ten poprzedni plan wyglądał?
P.S. Sauna to nie sport ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Jestem w pracy, nie mam go teraz przy sobie.
To był trening dzielony 3x w tygodniu.

Klata tric
Plecy Bic
Nogi barki

Czyli standardowy.

P.S. Ja saunę uprawiam wyczynowo XD

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
JA bym zaczal tym samym, btw jaka dieta?

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Dieta jest, obecnie z bilansem kalorycznym na plus.
Ogólnie przestrzegam.
Dzięki za pomoc.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
pagoad

jak kolega wczesniej.
wroc do treningow,wejdz na obroty....i zglos sie,jak nie bedziesz szedl do przodu.

przeczytaj moj post:

https://www.sfd.pl/Brak_postępów_mimo_planu_i_diety-t690061-s2.html 

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
thx!

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Pytam o diete dokładniej jaka masz, co z tego ze nadwyżka kalorii? Rownie dobrze wypije butelke oliwy i bede tez mial nadwyzke kalorii, sęk w tym ze trzeba dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka zeby miesien rosł. Wiec chodzilo mi raczej o podanie ilosci bialka wegli i tluszczy na kg masy ciala:)

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
To dział Trening dla ... a nie Trening i dieta dla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Spokojnie, wszystko jest ok, dieta też.
Nie ćwiczę od dziś, a staż już mam 2 lata. Dieta jest, wszystko ważę, wiem co i jak.
Ale dzięki, że pytasz :)

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pagoad


Pierwsze moje pytanie czy twój wczesniejszy plan zawierał ćwiczenia bazowe (przysiad,martwy,wyciskanie)??? jak tak to jakie wyniki osiagnełes, i jak długo trenowałes poprzednim planem, jakie odczucia na tamtym planie dzielonym były.

wszystko co koledzy powiedzieli ok, ale najpierw czym ty ćwiczyłes i co osiagnełes na tamtym planie lub czy taka metodologia przez te 2 lata sie sprawdzła???

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-08-25 19:36:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czytajcie prosze

Następny temat

Trening na masę dla początkujących

WHEY premium