SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po przejściach I etap za mną, czas na II etap :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
nie obijałam się ;p hantelkami zaczęłam od 5kg ale po kilku zmieniłam, bo wiedziałam ze 15 idealnie chyba nie zrobię...ale to pierwszy trening na drugim w poniedziałek wezmę więcej. ale też powtórzeń robiłam więcej bo się zagapiłam z liczeniem i w sumie robiłam po 18-20 powtórzeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzisiejsza miska....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9466
Mega przemiana z 1 strony ;] gratuluje !!

Zmieniony przez - onlypure w dniu 2012-11-11 23:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Hehe ale Cię Un wzięła w obroty, dobrze dobrze, miska coraz lepsza Tuńczyka za często nie jedz, spróbuj innych ryb, makrela, śledzie, różne wędzone, urozmaicaj. Na skosie i w wyciskaniu siedząc na pewno możesz dołożyć, zwiększaj obciążenie jeżeli w pierwszej serii zrobisz tyle powt co trzeba, poczytaj artykuł Obli o progresie, https://www.sfd.pl/-t831133.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzięki :) No Un mi dużo pomogła :) Ty też :) dzięki! no ja własnie tak do ryb coś się przełamać nie mogę, ale coś spróbuję :) to mój pierwszy trening siłowy i chyba robiłam go bardziej asekuracyjnie, jutro idę rano to na pewno zwiększę i wkleję rozpiskę.

Nie wiem czy to ma coś wspólnego z krzywym kręgosłupem, ale po tym treningu gdzie w sumie się nie zmęczyłam jakoś specjalnie, nawet się zdziwiłam, że to tak szybko zleciało, boli mnie coś po lewej stronie na plecach w okolicy łopatki (a ćwiczenia wykonywałam prawidłowo)...nie mam zakwasów więc nie wiem co to może być i dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzisiejszy trening nr2. 2 serie po 15 powtórzeń

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej (5kg x2)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (4kg na kążdą hantelkę- 1 seria, 5kg- 2ga seria- )
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem (15kg- 1 seria; 20kg-2ga seria)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (4kgx2-1 seria, 5kgx2-2ga seria)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (bez obciążenia ???)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) (5kgx2-1seria.; 6kgx2-2ga seria)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (5kg-1 seria, 10kg-2ga seria)
8. Prostowanie nóg siedząc (15kg-1seria,20kg-2ga seria)
9. Uginanie nóg leżąc (15 kg -2ie serie)
10. Przywodziciele na ginekologu (27kg-1 seria, 30kg-2ga seria)
11. Odwodziciele j.w. (24kg - 2ie serie)
12. Wspiecia na palce siedząc- (10kgx10 powtórzeń, więcej nie dałam rady bo aż mnie skurcz w jednej łydce złapał, zmieniłam na 5kgx15powtórzeń przy 2giej serii)



no i dzisiejsza miska + dużo warzyw - dziś głównie sałata zielona i czerwona papryka, suplementy 1x omega gold3, 2x olej z ogórecznika, 1x witamin plus dla kobiet, 1x magnez







Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2012-11-12 14:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
mam takie pytanko....czy po treningu zamiast standardowych aero mogę robić insanity? jak narazie to tak robię, dziś zrobiłam przed i to był chyba błąd bo 1h później poszłam na siłownię...

co jaki czas powinno się wykonywać pomiary?co 2 tygodnie?

Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2012-11-12 15:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Na razie to się skup na robieniu mięśni, robiąc wariacko aero nie będziesz miała siły na trening siłowy i nic nie osiągniesz, na pewno nie robimy aero przed siłowym, jak już to w dni kiedy nie masz siłowni albo po siłowym, ale w sumie jak masz po siłowym jeszcze siłę na aero to znaczy, że się opyerdalałaś na siłce pomiary najlepiej raz na tydzień, ale różnie dziewczyny robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzięki chuda:) no właśnie dziś mi zabrakło siły na siłowni, to w takim razie siłownia najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
oh dziś jestem dętka :( z powodu @ miałam ciężką noc...nie spałam od 3-6:30 ;/ . Nie wiem jak Wy ale ja bardzo źle znoszę okresy, zdarzyło mi się 3 razy z bólu zemdleć i bardzo często z bólu wymiotuję...tabletki przeciwbólowe nie pomagają (lekarz nawet przepisywał mi ketonal forte i nic!). Byłam u ginekologa to wszyscy rozkładają ręce i mówią, że wszystko wygląda dobrze. Jeden mi powiedział "ma pani poprostu pecha, 1 na 100 kobiet tak ma i wypadło na panią".

poniżej miska na dziś, nie jest idealna...1 posiłek mi wypadł bo wstałam przed 10:00... no i dziś chyba DNT będzie...zobaczę może nabiorę jeszcze siły to zrobię trening.

Ps: robiąc dziś jajecznicę jajka wbiłam do śmietnika a na patelnie wrzuciłam skorupki! :O muszę się ogarnąć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ruszyć dalej - spalanie tłuszczu z brzucha...

Następny temat

Nowicjuszka na redukcji

WHEY premium