SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po przejściach I etap za mną, czas na II etap :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
kochani wybaczcie ze nie wklejałam regularnie miski itp ale sesja i nowa praca wiec wszystko na wariackich papierach, już nadrabiam zaległości








Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:40:47




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:41:06




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:41:40




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:41:57




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:42:38




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-23 22:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
no i dzisiejszy trening, od tego tygodnia weszłam w 7 tydzień i został mi jeszcze 8 tydzień. obecnie robię już 3 serie x 8 powtórzeń i zastanawiam się na co przejść dalej? czy może dalej kontynuować ten trening?

w prostowaniu tułowia było tak:
1 seria bez obciążenia, 2 seria - 5kg, 3 seria - 10 kg;
do tego 2 x 10 pompek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze ci z taka ilościa ćwiczeń??? ile ci to zajmuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
z rozgrzewka, ze wszystkim zajmuje mi ok 1,5 h. z taka ilością mi jest dobrze, myślę że gdyby było mniej to czułabym niedosyt bo już teraz czasem mam niedosyt i dorabiam jakieś pompki na piłce czy zwykłe...bo jeszcze mam energii, choć pewnie nie o ilość a o jakość chodzi. Na pewno chciałabym coś urozmaicić bo trochę mi już się nudzi 3 razy w tyg ten sam trening przez 8 tyg.

miska z dzis





Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-01-24 20:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
Obli zastanawiam się czy nie zacząć może tego Twojego treningu A i B z 'Odchudzania łopatologicznego'? Nigdy nie robiłam na wolnych ciężarach więc tak naprawdę to nie wiem, który wybrać pod siebie.

Ps; nie wiem czy to jakieś ma znaczenie ale ostatnio strasznie strzelają mi kolana, że aż boli przy tym, o dziwo bardziej boli mnie to które nie jest kontuzjowane, czy coś mogę z tym zrobić? znajomy mi polecił łykać kolagen ale nie wiem czy jest sens się faszerować więc pytam o radę

Ps2: czytałam właśnie dzienniki hashimotek i mam pytanie bo zauważyłam, że musiały odstawić gluten i nabiał. No i przypomniało mi się, że też miałam z ok 1,5 roku temu zapalenie hashimoto o czym w ankiecie zapomniałam napisać (nie wiem czy jest ono dalej) jak narazie łykam euthyrox 50 mg i za ok 2 tyg wybieram się na kontrolę do endokrynologa. No i moje pytanie czy to ma jakiś wpływ na moją miskę, czy muszę coś zmieniać czy jest dobrze?

dziękuję za pomoc i odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzisiejsza micha, dziś bez treningu gdyż jutro ostatni zjazd i nie wyrobie się z projektami do rana ale za to w niedzielę cały dzień na stoku! nie mogę się doczekać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
Witajcie i wybaczcie brak codziennych raportów, nie myślcie że się poddałam ciągle jestem,jem i ćwiczę w miarę możliwości i czasu będę uzupełniać zaległości (jestem w trakcie sesji i dyplomu i z czasem kiepsko), to już ostatni tydzień tego treningu, od poniedziałku chciałabym coś nowego ale nie wiem co jeszcze... dziś bez treningu (zamieniłam dziś na jutro, bo w pracy się wydymałam z sił).

Ps: w niedzielę byłam na desce i było mega! ale mam problem od jakiś 3 wyjazdów łapie mnie skurcz podczas zjeżdżania w lewym udzie, nie wiem dlaczego bo normalnie robię rozgrzewkę przed wejściem na stok, polecano mi kupić flexi, co o tym sądzicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hopeful jezli masz chorobe autoimmunologizna powinnas bezwzglednei odstawic gluten, co do nabialu to jak dobrze ci idzi enei musiz ale gluten two twoj wrog niestety
I cwicz co chcesz tylko notuj ,wiem ze czasowo ciezko ale powniej nie wiadomo co robisz, bo nie stoimy nad toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dziękuję :) to od jutra odstawiam gluten, musze najpierw sprawdzić w czym on jest bo przyznam, że nie wiem. Ćwiczenia notuje na bieżąco na siłowni ale nie zawsze mam czas by na bieżąco wklepać w komputer, postaram się to jakoś w miarę na bieżąco robić. No to ogarniam miskę od nowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2876
dzisiejszy trening, uwielbiam to uczucie po treningu a tak mi sie dziś nie chciało iść ale było warto! Od razu obczaiłam nowe ćwiczenia z treningu A i B by OBli, nawet nagrałam filmik żeby dać przysiad do konsultacji ale zupełnie nic nie widać bo ciemno było :( następnym razem nagram. Zastanawiam się tylko jak dobierać ciężary?od jakich zaczynać, czy narazie wogle bez?Jak radzicie podejść do tego bo to moje pierwsze zderzenie z wolnymi ciężarami będzie i nie wiem jak się powinnam za to zabrać, żeby nie dać plamy na wstępie hehe :)


PS: w treningu były jeszcze pompki 2 x 12 powt.
a w unoszeniu tułowia 1seria x 5 kg, 2,3 seria x 10kg obciążenia




Zmieniony przez - hopeful_07 w dniu 2013-02-01 22:12:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ruszyć dalej - spalanie tłuszczu z brzucha...

Następny temat

Nowicjuszka na redukcji

WHEY premium