SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po mojemu...

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 450
Postanowiłem zrzucić trochę tłuszczu z brzucha i tak oto jestem tu

Start 1 września:
- obwód pasa na wysokości pępka: 96,5 cm
- waga na czczo: 95,1 kg
- zdjęcia porównanwcze:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1450 Napisanych postów 5154 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120583
siema
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2827 Napisanych postów 12115 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1123270
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3366 Napisanych postów 9464 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 541540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 450
Kilka suchych faktów, tak żeby nie było
- rocznik 79
- wzrost 186 cm

JARO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
KEBUL74
siema
Siema!
kabo9
powodzenia
Dzieki!
Paatik
popodglądam:)
Jakieś założenia diety?
Założenia są takie, by być w deficycie w tygodniowym rozrachunku. Myślałem o 3-4 dnia na deficycie, a później 3-4 dniach na surplusie w jednym kawałku i tak w koło. Nie zawsze to wychodzi, więc raczej będzie to tradycyjne -10/-20% (mniej zamieszania) z dniami na zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5544 Napisanych postów 22606 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1080150
Niedawno w TV wypowiadał się trener personalny (z osiągnięciami sylwetkowymi) i preferował stałą kaloryczność bez "czitów".
Do mnie to przemawia .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 702 Napisanych postów 1733 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125567
ojan
Niedawno w TV wypowiadał się trener personalny (z osiągnięciami sylwetkowymi) i preferował stałą kaloryczność bez "czitów".
Do mnie to przemawia .

"Czity" mają swoje zastosowanie w odpowiednim momencie. A większość kowalskich "czituje" po tygodniu czystej michy bo nie potrafią żyć bez podwójnego sera na 50 cm grubym cieście, do tego laysy i browar...bo przecież trzeba korzystać z życia

Poza tym śledzę temat i będę zaglądał
Powodzenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ojan
Do mnie to przemawia .
Ma to na pewno sporo plusów. Organizm nie wariuje, ma stałą podaż energii każdego dnia. Z drugiej strony patrząc, chyba każdy tak ma, że jednego dnia jest się bardziej głodnym, innego dnia mniej...

U mnie przez te pierwsze 10 dni września wyszło około 2800 kcal dziennie, tzn. tak sądzę

Pomiary zamierzam robić co około dwa tygodnie, więc niebawem się przekonam, jak idzie.

maceek
Poza tym śledzę temat i będę zaglądał
Powodzenia
Dzięki!

Zmieniony przez - jarcow w dniu 2019-09-11 15:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 1009
Zainstaluj fitatu na telefonie - bardzo pomaga w kontrolowaniu spożycia.
Czytałem kiedyś artykuł jakieś dietetyczki, która twierdziła, że zamiast czitowego posiłku raz na czas, lepiej raz na 6-8 tygodni zrobić 1 tydzień na zerowym bilansie. Ja od lutego jestem na deficycie 500kcal dziennie i idzie dobrze. No i ponad 2g/kgmc białka, żeby w miarę możliwości mięso chronić jednak. Poza tym całkowicie praktycznie zrezygnowałem z cukru.
Na chwilę obecną poszło w dół jakieś 16kg.

Zmieniony przez - Vexatus w dniu 2019-09-11 16:53:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Vexatus
Zainstaluj fitatu na telefonie - bardzo pomaga w kontrolowaniu spożycia.
Etap kalkulatorów mam już za sobą, nie chciałbym do tego wracać. Opanowałem fajny sposób liczenia kalorii bez ich liczenia, nie tworzy ze mnie niewolnika kalkulatora i uczy zdrowych nawyków żywieniowych.
Vexatus
Czytałem kiedyś artykuł jakieś dietetyczki, która twierdziła, że zamiast czitowego posiłku raz na czas, lepiej raz na 6-8 tygodni zrobić 1 tydzień na zerowym bilansie.
Oczywiście! Ja nigdy nie pisałem czitowaniu, tylko o kilku dniach na zerówce. Ewentualnie okazyjnie coś może wpaść, ale też bez obżarstwa. Tak ja to widzę.
Vexatus
Ja od lutego jestem na deficycie 500kcal dziennie i idzie dobrze. No i ponad 2g/kgmc białka, żeby w miarę możliwości mięso chronić jednak. Poza tym całkowicie praktycznie zrezygnowałem z cukru.
Na chwilę obecną poszło w dół jakieś 16kg.
Gratuluję! Z jakiej wagi schodzisz? Mi dużo nie trzeba, myślę, że z 9 kg i będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zegarek sportowy a orientacyjny licznik spalonych kalorii

aerofull