SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po kuracji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Panowie sprawa wygląda tak.

Kolega robi kurację na dopingu "teść + mietki". Chodzi tutaj tylko o to co po tym... Na "podtrzymanie" to znaczy. Xpand + cytocell + mono to coś da?? Czy może coś innego.
Chodzi tutaj o jakąś dobrą kreatyne i coś po treningu. Jak to dawkować. DNT: 5 g mono a DT ?? Myślę że Ankieta chyba nie bedzie potrzebna

Zmieniony przez - wint92nh w dniu 2011-07-17 23:25:43

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykły cykl kreatynowy.
Może walnąć jakiś NO-booster, potreningówke i zwykłe mono.
Ja bym bardziej celował NO Xplode + cellmass + 300g mono :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
DT:

No Xplode 1 porcja 20 min po treningu, natychmiast po treningu Cell Mass

DNT: 5g mono rano

Tak to dawkować?? Do tego białko i jakieś węglę ale stosowane jako suplementy diety

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
moze dołożyc do tego beta alanine ? Żeby mu tylko serducho wytrzymało Z Tego co czytam na forum zdania są podzielone między xpandem a NO Xplode

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xpand to stack kreatynowy a no xplode to juz przedtreningówka. Beta-Alanina ma sens jak stosujesz ją dłużej.
co do dawkowania:
DT
rano 5g, przed NO xplode, po treningu cellmass
DNT
rano 5g i styka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
zwykłe mono+ przedtreningówka która będzie go motywować do treningu(bo po cyklu może być różnie)
proponowałbym również poszukać dobrego boostera testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Ok dzięki panowie SOGI oczywiście dla was, Teraz takie pytanie PS. Wgl nie do tego działu aczkolwiek może mi napiszecie wolę tutaj już spytać zamiast znowu temat zakładać w innym dziale. Chodzi o trening x2 Klatka w 1 tydzień [nie jestem specjalistą wiele osób tak trenuje] może jest to mądre a może i nie, nie mi to oceniać. Nie mam wgl pomysłu
Pon: Klata + bic
Sroda Plecy + kaptury + tric
Czwartek: Barki
Sobota: Klatka + brzuch.

Tak mi się wydaje że to nawet pasuje ale nie jestem pewny. Proszę o odp

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z soboty masz tylko jeden dzien regeneracji dla klaty

przesun tak zeby było po równo

i jak juz robisz 2x klate to jeden trening rób cięższy a drugi lzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Pon: klata bic [ciężki trening]
Sroda; plecy Tric
Piatek: Klatka [ delikatnie] + tric
sobota: Barki + przedramie +nogi
Co wy na to?

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
bez sensu ten trening

jak już uparłeś się trenować klatę dwa razy w tygodniu to daj pn ,czw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie kreatyna + węglowodany

Następny temat

VPX - Meltdown

WHEY premium