SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po kontuzji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Witam chcialbym sie dopytac mianowicie w takim temacie od czego moglbym zaczac powrot(wiem ze na poczatku najlepiej cwiczyc na sucho przez pewnie okres i tak zrobie ) do silowni po kontuzji(zlamanie trzonu kosci lokciowej). Chodzi mi o odzywki. wczesniej cwiczylem w ciagu przez okres 20miesiecy i przebylem kilka cykli z nitro a przed kontuzja bylem na cyklu ze stormem universala po odpoczynku mialem zamiar wziazc NOZ IV ale teraz troszke zglupialem. Przerwa w treningu u mnie to okrez 8miesiecy wiec pytam sie na zapas po wczesniejszym treningu na sucho.Dzieki z gory pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 80

Wzrost: 177

Cel treningowy: powrot do formy, rzezba

Staż treningowy na słowni: 20miesiecy

Uprawiane inne sporty: pilka nozna,plywanie,kosz

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): silownia

Dieta: narazie brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: NITRO, STORM

Nie ma wielkich ludzi, są tylko wielkie wyzwania...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1862
Jeżeli wracasz po kontuzji, to nie wiem czy jakiekolwiek odżywki będą dobrym pomysłem. Chodzi o to, że zwiększają one też siłę, przez co będziesz szarpał większe ciężary, a moim zdaniem powinieneś zacząć spokojnie, od niewielkich obciążeń i bardzo powoli i ostrożnie je zwiększać. Dopiero jak dojdziesz do pewnego pułapu i zauważysz, że nie odczuwasz bólu i możesz spokojnie zwiększyć ciężary, zabierz się za odżywki.

'No pain, no gain..'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka, kolejnosc

Następny temat

Trening na rozgrzewke mięśni

WHEY premium