SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po jakim czasie zaczna dzialac :P ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Witam chcialem zapytac o jedna wazna rzecz ... a mianowicie nie wiem czy ktos wie , cos na ten temat ...

Moja dziewczyna W koncu po dlugim czasie moze zaczac brac Tabletki antykoncepcyjne , Lekarz nakazal jej brac Od pierwszego dnia Okresu ... moje pytanie jest nastepujace ... kiedy mozna bedzie moczyc juz bez obaw ?? tzn chodzi mi o to po jakim czasie od zaczecia stosowania tabzow ...
Jak np . zacznie brac w ten 1 dzien okresu ciagle to juz po skonczonym okresie Tabletki beda Dzialac ?? W sumie na Ulotce od Tab. nic nie pisze po ilu dniach zaczynaja dzialac ... Byc moze ktos mial niegdys podobny problem ew. wie cos na ten temat ... bardzo prosze o wypowiedzi ...

... Kiedy płaczesz on to widzi ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
tabsy zaczynają działac od pierwszej. tylko nie można na niej poprzestawać ;p
jeśli chodzi o ich skutecznoś - to praktycznie niemal 100%. no i ceny - są w różnych aptekach różne. polecam wrzucić nazwę w aptekę internetową. np na doz.pl jest najtaniej i to chyba jedyna apteka gdzie leki na receptę można kupować przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
to moze lepiej niech idzie do lekarza

" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pierwsze primo
obecnei chyba wiekszosc tabletek dziala od pierwszej ! mercilon minulet diane itp
a drugie primo - wewnatrz opakowaniu MUSI znajdować sie ULOTKA a tam jest napisane !
podaj nazwe leku to ci powem czy mozna czy nie


a poza tym jak ja kochasz i ci na niej zalezy to jej nie pozwalaj brac tego typu tabletek (o zdrowie sie tu rozchodzi)
chyba ze jestes typowym samcem i chcesz moczyc i miec pewnosc o nie wystapieniu POTOMKA

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
jak zacznie brac pierwszego dnia krwawienia to dzialaja od razu

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no to masz troche tych odpowiedzi !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hmm

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Dzieki Wielkie !!!


... Kiedy płaczesz on to widzi ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Boofi ... zrozum mamy po 21 lat ciagle bawienie sie w niewygodne gumki ... itp to bolesna sprawa ...
Ona nie pije nie pali ... mysle ze te tab . jej az tak bardzo nie zaszkodza ... poza tym to jest chyba dla ludzi :)

... Kiedy płaczesz on to widzi ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Nie sciemniaj bo masz 20 lat

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590



... Kiedy płaczesz on to widzi ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
siestety z przyjmowaniem tabletek antyK moze sie wiązać szereg efektów ubocznych - czasami dość dla zdrowia niebezpiecznych....
a co do gumek - na nich metody sie nie koncza...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle nóg przy aerobach

Następny temat

Mrowienie

WHEY premium