SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co tak naprawde carbo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
Witam, nie jestem peiwen do konca wiec sie pytam, biorac carbo (powinno sie brac po trenignu) dostraczamy naszemu organizmowi weglowodanow i tylko tyle? czy cos jeszcze sie kryje za tym

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
co sadzicie o Vitamin-Shop WPC 80% + sojavit... zmieszałbym te białka dostarczajac, białka z serwatki + z roslinek :) ?

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no aby wyrównac pozniom wegli tych ktorych straciłes podczas treningu.. wyrownac straty energetyczne..no po prostu Carbo powstrzymuje katabolizm

Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2008-09-10 23:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Na masie sie przydaje jeśli nie możesz dostarczyć odpowiedniej ilosc kalorii. Ja carbo zawsze z rana cisne jak mam zamułe na żołądku i nie moge jesc. A co do tego zastosowania po treningu to można sie bez tego spokojnie obejsć

Zmieniony przez - Dj_Smalec w dniu 2008-09-11 07:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w sportach o charakterze tlenowym sie przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Przy sportach typowo silowych wg mnie nie ma potrzeby brania carbo...za male zuzycie glikogenu nastepuje podczas treningu..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Przy sportach typowo siłowych carbo to podstawa ,ja pisałem o stosowaniu po treningowym że nie ma to większego wpływu.Trójboiści carbo na kilogramy jedzą bo węgle to podstawa siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
bez przesady...carbo kilogramami...w trojboju chodzi o sile...duze ciezary malo seri malo powt dlugie przerwy...to nie zuzywa duzo glikogenu...tak jak napisal bic...przydaje sie w treningach wydolnosciowych gdzie zapasy glikogenu sa znacznie szybciej zuzywane..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przed treningiem raczej sie nie poleca ze wzgledu na skoki insuliny co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ciastuś porozmawiaj z ciężarowcami

A co do "przed" treningiem to ja używam ale max 30g i nie mam zamulenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
węgle 'na kilogramy' tak,

ale nie w postaci carbo,

dla konkretnych efektów są potrzebne solidne podstawy, a carbo podstawowym źródłem ww nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Nikt nie mówi że podstawowym ale te 200g to sobie wciągają lekko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG Mega Hardcore na początek?

Następny temat

Kosmiczne połączenie ?!?!?!?!

WHEY premium