SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po 2 miesiącach zmiany w wynikach badań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
No to nie stresuj się . Rób swoje za jakiś czas powtórz badania , do tego możesz rownież dołożyć panel wątrobowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Zdecydowanie warto powtórzyć i poszerzyć badania. Jednak wtedy odpowiednio się do nich przygotować:

https://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1231
Byłem u lekarza tak na ciekawość co powie... w skrócie na razie mówił, żebym się aż tak nie przejmował. Uważał co jem, cholesterol zbić dietą. Przepisał mi ESSENTIALE FORTE 300 mg 100 tabletek. Mówił brać 3 razy dziennie. I za 3 miesiące do kontroli badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Śmiało możesz stosować na pewno nie zaszkodzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam ponownie :)

Miałem czas i zrobiłem dzisiaj badania. Mam większość wyników. Na resztę muszę poczekać do poniedziałku. STWIERDZAM, ŻE JEST OK :) (chyba). Tylko za bardzo nie rozumiem tego HDL i nie HDL. Zrobiłem Amylazę, czekam na próby wątrobowe i OB jeszcze.








zapomniałem dodać, że widzę że akurat mam lekko podwyższone limfocyty. Ale od 3 dni coś mnie w gardle chrypie, myślałem że to zgaga ale to nie to.Także pewnie jakaś mała ala grypka/przeziębienie mój organizm walczy.


Zmieniony przez - DanielKeczup w dniu 2018-02-02 16:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Proporcja HDL:LDL jest ok. Idealnie jakby bylo 1:2, ale takateż jest do przyjęcia. Szczególnie, że trójglicerydy sa na zalecanym poziomie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1231
czyli w skrócie. Wszystko ok po takich wynikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Wszystko jest ok. Cholesterol nie HDL wynika z niskiego HDL. Jest to różnica między ogólnym a HDL. Ten ostatni mógłby być trochę wyższy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jak będziesz miał reszte wyników to je wstaw .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W ODCHUDZANIU

Następny temat

Kefir

WHEY premium