SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po 1 strzale cypionatu konieczny odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
Witam za szybko sie pokusilem na te specyfiki, doszlo do mnie ze to jest dla mnie stanowczo za wczesnie. Pytanie do Was, czy po jednym strzale cypionatu musze zastosowac jakis odblok czy cos? Poprostu chce zrezygnowac i sie zastanawiam czy jak poprostu odstawie to mi nic nie bedzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Po jednym strzale możesz po prostu odstawić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Odstaw i tyle . Wywal resztę żeby nie kusiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ej no! Ja resztę przyjmę. Flexowi od tej kasiory z prowadzenia pro to się w głowie już przewróciło! A serio to nic Ci nie będzie. Odstaw i tyle. Bdb robisz bo wiele osób się męczy w imię zasad i bije bo zaczęło.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
W odstawkę i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a no jednak ktos kto odstawi :D a zazwyczaj jak sie zacznie to sie juz leci z bomba :D
2

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
Czyli odstawiam to i o nic sie nie martwie? Zadne odbloki nie potrzebne i inne rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Tak , bo jedna iniekcja jeszcze cię nie poblokowala żeby robić odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
W zasadzie to byly dwie. Nadal nic to nie zmienia? Odstawiam i tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114013
Odstaw i tyle, nic Ci nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Yea091
W zasadzie to byly dwie. Nadal nic to nie zmienia? Odstawiam i tyle?



Nie zmienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl po 2 letniej przerwie Help

Następny temat

Test prop + tura

WHEY premium