SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po 1,5 miesiąca ćwiczeń....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

80kg

Wzrost

182cm

Cel treningowy

MASA

Staż treningowy na siłowni

90dni

Uprawiane inne sporty

Sporatyczne granie w piłke nożną i w koszykówkę.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga, sztangielki,gryf skośny,wyciąg,ławeczka do brzuszków,modlitewnik.

Dieta

Dokładnie określonej diety nie mam, staram się jeść zdrowo i dużo białka.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

BRAK

Zażywane suplementy

od 20 dni BIAŁKO , HI TEC Whey Protein Matrix WHEY FUSION 2250g

Ostatnio przerabiany plan

Robie cały czas :

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Właśnie nie sprawdzałem ostatnio ale wrzuce wyniki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Aaa no i jak widzisz masa się miała zwiększyć a tu 1 kg ledwo przytyłem..

DIETA lezy i kwiczy!
i dlatego teraz jest placz.

a druga sprawa-nie przypominam sobie,abym sugerowal dla Ciebie ten plan,ktory nieudolnie przedstawiles na poprzedniej stronie.


nie ma to,jak zajrzec i pogrzebac w historii pacjenta:

https://www.sfd.pl/DOBRY_PLAN_NA_POCZĄTEK_OCENA-t850603.html

CO MIALES ZROBIC,A CO FAKTYCZNIE ZROBILES?

mozesz miec tylko i wylacznie do siebie pretensje.

krec sie dalej!



Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-07-15 20:13:03

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra już robie to co radzisz :p Nie szukam nic innego. A co do diety to jak mam sobie zrobić diete bez jakiś wymyślanych potraw które są w każdej diecie? :p Musze mieć diete prostą , co MOŻNA zrealizować . A z tym przeliczaniem BTW to jak mam obliczyć, skoro nie znam naz wszystkich produktów które jem i nie wiem ile dokładnie "SZYNKI" ukroiłem na chleb czy 20g czy 40g. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
Czytaj czytaj czytaj - jak widzę 12 serii na klatę i 11 (!!) na biceps to z góry wiem ze plan jest fatalny. Nie ma masy bo: podstawą masy są ciężkie siady, ciągi, wiosłowania, drążek i dipsy a nie bicepsy, tricepsy i łydki :) Policz diete i wrzuć do odżywiania tam sie reszta okaże. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie z liczeniem tej diety problem mam, tak jak wyżej napisałem "A z tym przeliczaniem BTW to jak mam obliczyć, skoro nie znam naz wszystkich produktów które jem i nie wiem ile dokładnie "SZYNKI" ukroiłem na chleb czy 20g czy 40g. " :p A co do treningu to planem FBW3xtyg od traktora będę ćwiczyć i zobaczymy jak to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
potreningu.pl - wszystko o diecie
no i oczywiście dział odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
Kazik18 - waga, naucz się ważyć produkty a po czasie już na oko będziesz wiedział co ile waży :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase-do poprawek

Następny temat

Pytanie o trening na mase

Wiecej