SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoMoCy!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
Witam. Potrzebuje odzywki która robi bardzo rzeźbe, poniewaz masa mi idzie fajnie bez odzywek ale nie mam wogole rzeźby :( Nie wiem co juz mam robic :( Z góry mowie ze nigyd nie bralem zadnych suplementow ani sterydow i prosze zeby ta odzywka byla dosc tania :) Z góry Dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Hehehe, "proszę odżywkę, która mnie wyrzeźbi" a może by tak jakaś cylkiczność?! najpierw trochę masy a potem rzeźba?! może trzeba zmienić trening a nie w odżywki się pchać?! I to w sumie nie jest odżywka tylko jakiś fatburner(spalacz tłuszczu). Zacznij robić dużo powtórzeń małym ciężarem, do tego aeroby no i można też tego spalacza ale wiele osób twierdzi, że to nie działa, tzn. działa tylko na psyche, pozdro

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
"Zacznij robić dużo powtórzeń małym ciężarem" <====== mit

najpierw to dieta redukcyjna (zwykła, ckd, tkd, kopenhadzka odpada
potem aeroby do 4-5 rzy w tygodniu, po 40 minut z tętnem 75% z 220, trening siłowy z ukierunkowaniem na rzezbe, potem mozesz myslec o jakims spalaczu.

a narazie to tak jak pisałem, dieta, aeroby, trening i kawa

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + HMB

Następny temat

Które białko lepsze na noc???

WHEY premium