SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połowiczny trening siłowy ciała ( nogi, pośladki, brzuch)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
Witam wszystkich,

Od razu napiszę, że nie chodzi o mnie.

Otóż, ułożyłem koleżance, która zaczyną swoją przygodę z siłownią plan FBW (A,B,A; B,A,B...) jak sama nazwa wskazuję wszystkich parti ciała, żeby organizm się zaadoptował.

Koleżanka napisała, że po jaką cholerę jej trening pleców, bicepsa czy klatki.

Jak mam jej doradzić, żeby zmieniła zdanie i trenowała całe ciało?

Może też co niektóre z Was drogie Panie miały taki dylemat, a z biegiem czasu przekonały się, że to na dłuższą metę jest nierentowne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spytaj się jej jak ma zamiar utrzymać sztangę na plecach do przysiadów, czy w dłoniach do rdl. Bardzo szybko nie trenując całego ciała góra stanie na przeszkodzie progresji dołu. A dwa - przykokszony dół bez zrobionych barków i pleców wygląda brzydko. Jak ktoś się nie zna, to może nie zwróci uwagi, ale dla ćwiczącej osoby taka kobieta to jak facet-flaming.

Kolejny argument - jak się będzie chciała dociąć, żeby mieć ładny zarys mięśni brzucha, to bez mięśni na ramionach/plecahc, będzie wyglądać niezdrowo i kostycznie.

Generalnie to dla mnie abstrakcja trochę - ciało ćwiczy się całe, wydawało by się, że to oczywiste.
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Poza tym każdy mięsień trenowany powoduje, że organizm zużywa odpowiednio więcej kalorii. Zatem o wiele łatwiej na przykład przeprowadzić redukcję jeśli nie pomija się tak wielkiej grupy mięśni które posiadamy od pasa w górę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLANY REDUKCYJNE DO OCENY

Następny temat

Jaki kurs na instruktorkę zumby polecacie ?

WHEY premium