SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie xpanda z

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Witam
Jestem po cyklu:
Jabłczan + HMB + białko

1. Teraz zamierzam zrobić cykl z:
xPand 800g + monohydrat Olimp + BCAA (z jakiej firmy byście polecili? Chodzi o to żeby starczył na cykl ok. 20-30dni, był w miarę dobry i nie drogi, do ok. 60zł) + białko (też jakieś do 60zł/kg, ale nie Ostrovia bo jest lipna)
Co do białka to potrzebuję go bo brakuje mi trochę aby uzupełnić dietę ;)

2. Kolejnym pytaniem jest jaką przerwę zrobić od końca tamtego cyklu do tego, który teraz zamierzam.

3. Co zrobić później żeby pompa po cyklu nie zeszła? Jakiś słabszy trening lub brak? czy może tak jak zawsze?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

PS. 4 pytanie to: Jak dawkować xpanda w przypadku łączenia z mono? ile jednego i drugiego i o jakich porach ;)

Zmieniony przez - Poxi3 w dniu 2010-06-04 14:26:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
https://sklep.sfd.pl/Kaizen_Xtreme_BCAA_5000_powder-opis26045.html - tanniej beda gorsze jakosciowo (zawartosc) - jesli masujesz to BCAA nie jest konieczne.
https://sklep.sfd.pl/VitaFit_Wpc_protein_plus-opis3653.html - polecam

Przerwa taka jak długo trwał poprzedni cykl - minimum.
Zeby efekty sie utrzymały - trzymaj diete.
Dawkowanie:
DT:Xpand porcja przed treningiem 5g mono po
DNT:5g mono rano.
ZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
co do bcaa to masz podwieszony temat (o ile dobrze pamietam to hiteca dobrze wychodzi?). bialko vitafit fajne tanie. mono bierz z rana w DT i DNT a xpanda przed lub po treningu. przerwa miedzy cyklami powinna trwac tyle ile poprzedni cykl(ja nie robie krotszych niz 1,5miecha). troche chaotyczna ta moja odp. sry XD pzdr.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Majkel a te białeczko dobre? sprawdzałeś? ;> bo wydaje mi się b. tanie :P Jeśli tak to biorę, nawet dwie albo trzy paczuszki ;)

DT: Rano - Mono, Przed Treningiem - xPand, Po treningu - mono
DNT: Rano - Mono, po południu xpand?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Białko bdb, suple bierz tak jak Ci rozpisałem. Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Oki dzięki, sog leci ;)
Hm.. a Według Twojej rady to w DNT brać tylko mono rano? (cos mało mi sie zdaje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
starczy
nie trzeba wiecej, alatego, ze nie zuzyjesz i tak wiekszej ilosci nie majac treningu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
ale z tego co wyczytałem to i ludzie i producent piszą aby w DNT też brać, dlatego sam już nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
jak Ci tak bardzo zalezy to wez, ale nie jest to konieczne.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
zależy mi tylko i wyłącznie na efekcie ;) a czy mam brać więcej lub mniej to juz mnie 'wali' ;d dlatego też nie idę tokiem producenta, tylko pytam osób bardziej doświadczonych, które przetestowały to na sobie (czyt. forum) :]
Ale dzięki za odpowiedzi, dla was też po SOGu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - San TightX, ThermoStack+ i Guggul Bolic

Następny temat

Białko

WHEY premium