SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie kreatyny i HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
zastanawiam sie nad tym czy nie dac jeszcze jednej szansy hmb
uwazam ze w tym przypadku nie zaszkodzi sprobowac
ale kto wie-moze sie nawroce i zmienie zdanie

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli 3-4g nie da nic to 10 również, ja wiem, że są tacy którym daje i to niemało ale jeżeli ktoś z jakichś powodów nie uzyskuje nic albo niewiele przy dawce jak na początku to większa też nie da więcej, swoją drogą szkoda mi troche kolesi, którym hmb nic nie dało bo gdy widzę jak przyczynia się do dużej i super ukształtowanej sylwetki to aż mi się chce to brać na okrągło, no ale przez cały rok to trochę za dużo kosztuje, nie wystarczyło by hajsu na inne wynalazki. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No drogo wychodzi teraz nawet jak moglbym sobie na hmb pozwolic wybralbym inna droge i to nie z tego powodu ze na mnie nie dziala - kosztuje troche i pewnie na rzecz hmb musialbym zrezygnowac z czegos innego - a to w gre nie wchodzi - a zazwyczaj na forum ludzie pytaja o samo hmb - jako pojedynczy suplement, ktory rzadko daje porzadane efekty w polaczeniu a co dopiero osobno

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
nie odbierajcie mi nadzieji..

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no wiadoma sprawa jak musisz wybrać między hmb a kreatyną a do tego robisz masę to przecież normalna rzecz, ale jeżeli ktoś chce masy nie stracić np. po cyklu i jeszcze dodatkowo poprawić jej rzeżbę i jakość to hmb jest na to od kreatyny lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
apokalipsa - dieta, dobry trening i dobra regeneracja a nie ladowac kase w hmb

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zyz mi nawet nie pszyłoby do głowy brać jakikolwiek suplement bez tych rzeczy, które wymieniasz, to jest podstawa bez której nic nie zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Białko/Carbo ew gainer ale lepiej nie
Witaminki dobre i moze aminki jesli ktos lubi.
Suplementy w wiekszosci uzupelniaja to czego nie zjesz naturalnie/ nie masz czasu zjesc etc. to dodatek.. zresz za duzo- masz zla diete. Jestem zwolennikiem dostarczania naturalnie tego co mozna.

Kreta - si imo nie wczesniej niz po ok 6mcach treningow. Szkoda marnowac pierwszy cykl- najwydajniejszy na ledwo roztrenowane i niedozywione cialo

ZMA- dyskusyjne - dobre na sen. Mozna brac osobno cynk ale cudow to nie przyniesie niezaleznie ile sie zezre.

HMB - przyrost siły- możliwy/ masy nie. Badania naukowe potwierdzily przyrosty sily po HMB, to co czytalem wspominalo o nogach moze na biegaczach badali hehe nie wnikam. Dawka 3g przez 9 tygodni dala efekt w badaniach.

Osobiscie wydalbym kase z HMB na naprawde dobre bialko i urozmaicenie diety.
Generalnie wiekszosc supli przynosi roznice wyczynowcom gdzie licza sie mm i dekagramy nabranej suchej masy

Swoja droga od supli tez sie powinno robic przerwy [ponoc] ja lubie zrobic 1mc bez supli co jakis czas, tak na wszelki i super roznic nie widze, dostarczam wiecej bialka i jem wiecej ryzu lol :D

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1150
miśkov ja uzywalem HMB w plynie Hi teca i bralem 3x dziennie po 0.7 ml + do tego kretke i efekty mialem. Diety ulozonej nie mam ale staram sie jesc wartosciowe rzeczy + uzupelniam ja gainerem w dzien (jak mam ochote) i bialkiem na noc.
pozdrawiam

I tylko żeby nie było, życze temu światu, żeby wśród rodaków nie wyrastał wrak na wraku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1150
miśkov być moze ze sama kretka dala mi efekty w postaci przyrostu sily i 2-3 kg masy, ale nie sadze. Moge sie mylic ale mysle ze wlasnie polaczenie hmb z kretka tak zadzialalo. Przyjmowalem hmb w plynie hi teca i dawkowalem 3x po 0.7 ml przez 5 tygodni. Teraz wiem ze to bardzo krotko jak na hmb ale z efektow i tak bylem zadowolony.
pozdrawiam

I tylko żeby nie było, życze temu światu, żeby wśród rodaków nie wyrastał wrak na wraku...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SP 80

Następny temat

Olimp Profi Whey Mass

Wiecej