SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plt-trombocyty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Witam. Robiłem badania krwi i okazało sie że mam troche niski poziom plt.
Wynik to 128 przy normie 150-400. Jest jakiś sposób na wyrównanie wyniku do normy? Czy częste krwotoki z nosa moą być spowodowane od niskich trombocytów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak krwotoki moga być spowodowane małopłytkowościa.Napisz co ostatnio brałeś.Czy oprocz tego winka kiedyś zdecydowałes sie na to epo? Jaki cykl ostatnio i kiedy oraz jakie leki.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
zaczołem właśnie cypa 300mg i bold 500mg week. Leków żadnych nie biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
epo nie brałem, wcześniej też testo w małej dawce,bold i wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Czy dodanie do diety wit c, wit b-complex,kwasu foliowego i żelaza coś pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dodam że mam alergie na którą się odczulam od kilku lat,o której zapomniałem wcześniej wspomnieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystarczająco?

Następny temat

Deca Susta Winko mostek? Cypio Bold...

WHEY premium