SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ploty...ploteczki...czyli Saleta i kochanek zony%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Niechce za bardzo nic mowic ale Najman jest znany w swojej miejscowosci zdosc "kontrowersyjnego" zycia. Saleta to przy nim anioł. Nie wiem jaki ten najman byłby w Walce nie organizowanej przez Hammer Knockout Promotion. W walce organizowanym przez HKP sędzia pozwala mu na wszystko, jakbyscie zobaczyli jego walke z przed 2 miesiecy bodajze to byscie padli. Pierwsza runda go, na******lil kolesiowi 10 strzałów z nasady i to w potylice, sędzia nawet nie pierdną, ziomek mial ciezki nokaut az mnie***** przed telewizorem strzelił. Nie wiem czy ta jego agresja to jego styl itp, chcialbym zobaczyc go w walce z kims innym przy bezstronnej komisji. Sędzia tez powinien nie byc z Polski.


Najman nabrał duzo swojej "techniki" w częstochowskich dyskotekach bijąc ludzi. Z tego stylu duzo mu zostalo, ale nic wiecej nie powiem.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-02-03 19:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
nooo wiedzialem swoj ziom juz go lubie bo ja to taki troche "naturalizowany medalik"- sie bywa w czewie pare razy w tyg to jak swoj w koncu jestem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Niestety Najman jest z Częstochowy i nie pierwszy raz szczerze nad tym faktem ubolewam.
Nie lubie Przemka Salety i nie ukrywam tego.
Ale Najmana nienawidzę jak psa a do tego wcale nie jest takim kozakiem na jakiego się robi
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4953
ogladalem ta walke najmana i sie zalamalem, zero techniki, zero boksu walczyl jak pod wiejska dyskoteka daliby mu troche lepszego boksera i bezstronnego sedziego to nie wiem czy by cos zdzialal w ogole zauwazcie, ze w tym jego liscie leca prawie same bluzgi typu "zlodziej" itp. pisze, ze saleta za***al komorke buhaha pomimo tego ze nie lubie salety to dla mnie ten najman to pajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
O tej walce to nawet nie mówmy bo aż mi wstyd, pamiętam że Kulej który to komentował, niby po walce był zadowolony z wygranej Najmana. Bo oto kolejny częstochowianin (po Kuleju) wchodzi do wielkiego boksu. Ale dało się wyczuc w jego słowach niesmak.
Natomiast w dyplomację nie bawił się Grzesiu Skrzecz, zjechał Najmana z góry na dół i za to mu chwała.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Niech wezmą tą Ewę na 2 baty i będzie po klopocie

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
A myślisz że już takich akcji nie było ?

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
No nie wiem to w takim razie czemu by sie poklocili. Moze Najman okazal sie lepszy i do niego poszla

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-02-04 22:44:08

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Niech wezmą tą Ewę na 2 baty i będzie po klopocie"-->

Z tego co tu czytam,co najlepsze wypowiadające sie osoby są z Częstochowy to wychodzi na to że ten najman to niezły element
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1118
nie obrażajcie bokserów nazywając jakiegoś pajacmana majmana bokserem bo na dzień dzsiejszy musiałby trenować 30 lat świetlnych w bardzo odległej galaktyce,żeby takim się stać.
saleta jaki jest każdy wie,ale tytułu mistrza europy w boksie jakoś jeszcze w profii nikt z polski nie zdbył,a taki kajman to wie doskonale,że w boksie jedyne co może osiągnąć to wejście po schodkach na ring,oraz naciągnięcie paru sponsorów(czytaj:frajerów),którzy mu łożą na jego karjerrrrę.
merytorycznie podchodząc do ewentualnego pojedynku obu dżentelmenów(przez duże D jak dupa) to"el vinstrol solarius"ble ble ble majman dostanie w czajnik od "el skarpetos"salety aż zobaczy wszystkie medaliki z częstochowy.
a tak na koniec to jest sytuacja jak w słynnym serialu"dynastia" a oni obaj to z jednego ch....ja wodę piją
do pana kuleja jako wybitnego autorytetu w tej dziedzinie wielka prośba aby komentując el vinstrolka nie katował nas swym zachwytem w jego kierunku tzn.el vinstrolowego kunsztu bokserowego bo kibic ani głupi i ani ślepy i widzi co w ringu ten pajac na gumce wyprawia.szkoda jego autorytetu na tego"TALYNTA" w szlachetnej szermierce na pięści.
do forumowiczów nie piszcie więcej na ten temat bo to woda na młyn tych dwóch gołodupców a poza tym to jest forum sportowe a nie jakiegoś brukowca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomasz Najduch w Grand Prix Polski wg regul K1!!

Następny temat

Briggs vs Tua !!

WHEY premium