SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy vs hantle

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Witam dysponuje 2 hantlami, jako ze nie mam aktualnie dostepu do silowni planuje cwiczyc na hantlach, mniej wiecej znam cwiczenia partie, tylko nie wiem za bardzo jakie cwiczenia moge wykonywac za pomocą tych hantli na plecy, znam jedno tylko wioslowanie ale za malo :( pomzoe ktos ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
No, też taki kupiłem, tylko leży w kącie już ponad 2 miesiące, bo nie ma gdzie powiesić ;/
Ale na zimę będzie, póki co FBW 1 zestaw+wiosło ;)



Zmieniony przez - Vat23 w dniu 2011-07-01 11:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Jak masz troche krążków to i martwy idzie fajnie zrobić, szrugsy. Dużo tego nie ma.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jak masz dość ciężkie to możesz MC robić z hantlami, unoszenie barków (na kaptury) i wiosłowanie.

Jak zaczynałem pisać to nie było jeszcze wypowiedzi Dudpisa

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-06-25 13:59:26

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
problem jest bo mam 2x po 10, a jak robie wioslowanie to sobie jedną 20 skladam, wiec martwy chyba odpada za male obciązenie. Nic wiecej sie nie da z tym zrobic ? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
przenoszenie hantla za głowy jeszcze. No trochu mało tego obciążenia, nawet jak do wiosłowania. Może dokup sobie trochu nakładu, jak zamierzasz dłużej ćwiczyć w domu.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Zamierzam kupic jak tylko siano bede mial. Narazie dzieki, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Jak masz drążek to się nie martw i katuj plecy na nim tylko coś na prostownik jeszcze.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Jak masz drążek to się nie martw i katuj plecy na nim tylko coś na prostownik jeszcze by się przydało.

@ Chciałem na szybko coś dopisac jeszcze i tak przypadkiem zrobiłem 2 posty ;/

Zmieniony przez - Insert07 w dniu 2011-06-25 15:23:01

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Drązek taki co sie do futryny wstawia styknie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Jak nie masz innego wyjścia to i taki będzie dobry.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
lepszy taki niż żaden a na prostowniki to możesz się kłaść na łóżku/krześle czy coś tak aby tułów Ci wystawał poza krawędź, ktoś Cie trzyma za nogi i robisz skłony trzymając w rękach hantel

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie hantle wybrać ?

Następny temat

hantle stałe

WHEY premium