SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany na poprawe bazy silowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Czesc,
Jako iz zaslepiony internetem, kulturystami, popadalem w skrajnosci i cwiczylem typowo kulturystycznie od poczatku, po drodze nabawiajac sie rotacji miednicy, zerwania klatki i inn ych problemow zdrowotnych ,przez ktore zacofalem sie mega z ciezarem chcialbym prosic was o podrzucenie mi paru artow/treningow , ktore polecacie na budowe bazy silowej z elementami hiper. Staz mam 5 lat a wyniki silowe zalosne przez przerwy,kontuzje i brak wiedzy na pcozatku. Waga 105 kg , 196 cm , krata widoczna. Leci podklad z testa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
A nie pomyślałeś żeby zacząć z dobrej strony czyli udać się do ogarniętego fizjo żeby Cię pooglądał i naprawił co nieco?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Myślisz, że to dobrze iść w siłę, skoro zerwałeś już raz klatkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Również polecałbym wizytę u specjalisty. Dowiedz się czy w ogóle duże ciężary są dla Ciebie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 114
Mialem podobnie jak Ty, radze udac sie do specjalisty lub zaczac trenowac co innego. Ja zaczelem kalistenike i gorąco polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Glut
Mialem podobnie jak Ty, radze udac sie do specjalisty lub zaczac trenowac co innego. Ja zaczelem kalistenike i gorąco polecam
Dobry pomysł. Ja lubię mieszać. Miałem problem z niestabilnością barku i pompki/dipsy z pełnym wyciągnięciem rąk i barków mi to wyleczyły. I już nie będę wracał do sztangi/sztangielek raczej, chociaż pewnie już by mi nie sprawiały kontuzji, ale wolę dmuchać na zimne. Do tych ćwiczeń też można dokładać obciążenie. Ogólnie ćwiczenia w zamkniętym łańcuchu kinematycznym zawsze będą mniej kontuzjogenne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Zalezy zeby mi utrzymac 100kg dobrej jakosci miesa, taka dobra plazowka i ogolnie byc sprawnym. Wiec pytam o takie plany z samymi podstawami prawie ,ktore sie uw as sprawdzily ,pomysly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a hipoglikemia reaktywna

Następny temat

Pomoc dla laika, jak zacząć

WHEY premium