SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Planowanie treningu "od nowa"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Dalej hejtujesz zamiast czytać. Ja mu nie zarzucam lenistwa, ja tylko twierdzę, że może mylić przetrenowanie ze zmęczeniem - może ale nie musi. 5x sw i 3x bieganie to NIE JEST ZA DUŻO, jak tylko będzie dobrze jadł i spał. Jak już wspomniałem, u mnie WSZYSCY trenują sw 5x w tygodniu, do tego wiem, ze wielu jeszcze biega i chodzi na siłownię i NIKT nie narzeka.

yo5, dalej każesz mu zrezygnowac z bezcennych treningów na sekcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
5xSW i 3xbieganie to jest za dużo dla Mnie a co dopiero dla kolesia ze stażem 4 miesięcy! Że tak spytam przetrenowałeś się kiedyś bo widzę, że nie potrafisz odróżnić pierwszych objawów przetrenowania ze zmęczeniem. A to że koledzy dają radę przy takim nakładzie i jeszcze siłowni to jest DURNY argument bo sam znam kolesi co mają 15 treningów tygodniowo przy rzeźbie i masie 90+ więc darujmy sobie licytacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja trenuje od 2 miesiecy i trenuje 5x w tygodniu, i za niecaly miesiac dozucam bieganie 4 razy w tyg, i wiem ze dam rade, przede wszystkim silna wola, dieta, sen i jak mozna to suplementacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
coż Wojekv, zmarnowałeś 3 lata życia

Nie, nie przetrenowałem się nigdy, dlatego też nie wiem z doświadczenia jakie są tego objawy. Ale te objawy, co autor tematu, miałem i przeszły same z czasem.

Zmieniony przez - Mezengan w dniu 2012-12-11 18:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Wojekv trenujesz 3 lata, i twierdzisz ze 5 razy w tyg sw i bieganie to dla cb za duzo ? To jak ty trenujesz?

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-12-11 18:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
rekreacyjnie bo sie o przetrenowanie boi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Aha to juz wszystko wiadomo , mysle ze odpowiedz na pytania autora jest prosta: Niech zejdzie do 5treningow i 3-4 razy bieganie, oczywiscie musi byc w tym odpowiednie odzywanie a najlepiej dieta i suplementacja jak sie da. Z mojej strony koniec spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
A jeszcze lepiej niech odpocznie kilka dni, może jakaś sauna lub basen, a potem dalej ostro ale i z głową, z odpowiednim żarciem i regeneracją. I na tym temat zakończmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
Ttoomek
Wojekv trenujesz 3 lata, i twierdzisz ze 5 razy w tyg sw i bieganie to dla cb za duzo ? To jak ty trenujesz?

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-12-11 18:39:53

źle napisałes to pytanie małolacie gdyby źle trenował to powinien wlasnie dawac rade bo oszczedza energie. Dopiero zaczynasz trenowac i myslisz ze wiesz co to ciężki trening? po 2 miesiacach jeszcze NIC nie potrafisz jak zaczniesz dobrze wykonywac cwiczenia to w tedy zaczna ci dawac w kosc treningi, a ze biegasz rekreacyjnie to se biegaj, spróbuj zrobic interwał 30-40min trucht sprint bo tak sie powinno robic i potem idz w ten sam dzien i przepracuj dobrze 2h treningu i zrób tak 5 dni pod rząd, powodzenia wielki znawco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
Mezengan
Dalej hejtujesz zamiast czytać. Ja mu nie zarzucam lenistwa, ja tylko twierdzę, że może mylić przetrenowanie ze zmęczeniem - może ale nie musi. 5x sw i 3x bieganie to NIE JEST ZA DUŻO, jak tylko będzie dobrze jadł i spał. Jak już wspomniałem, u mnie WSZYSCY trenują sw 5x w tygodniu, do tego wiem, ze wielu jeszcze biega i chodzi na siłownię i NIKT nie narzeka.

yo5, dalej każesz mu zrezygnowac z bezcennych treningów na sekcji...

gosc jest przetrenowany i mam mu dorzucac zajec, p******niety jestes? przeczytaj post ktory napisalem przed chwila do innego trola ,ciebie tez sie tyczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żw a wzrost

Następny temat

Rezonans Magnetyczny

WHEY premium