SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
siemano! zaczne od najwazniejszego trenowalem 6 miesiecy muay thai niestety finansowo nie dalem rady (180 miesiecznie mnie wynosil tren + dojazd)zakonczylem trening mt przed wakacjami od tamtej pory nie trenowalem nic ;/ ale nie wazne po nowym roku jak zdam prawko mam zamiar isc na kb u siebie w miescie do tej pory opracowalem sobie plan na poprawienie kondycji i wytrzymalosci a przy okazji zrzuceniu troszke tluszczyku :)
Chcialbym zebyscie mi poradzili czy takie tren ing ma sens czy jest ok czy cos zmienic czy nie :)

Poniedziałek
30min rowerku na rozgrzewke+10 min rozciaganka itp.
Worek 1h
na dokladke na wykonczenie trenig ktory widzialem kiedys u karateków podskakuje sie 10 razy potem 10 papek 10 brzuszków potem 9,8,7,6, itp.
Rozciaganie tak 20-30min

Wtorek
biegam 40 min
trening :brzuszki , papki , drażek , podnoszenie tłuowia.

Środa
30min rowerku na rozgrzewke+10 min rozciaganka itp.
Worek 1h
Interwały

czwartek
biegam 40 min
trening :brzuszki , papki , drażek , podnoszenie tłuowia.

Piątek
30min rowerku na rozgrzewke+10 min rozciaganka itp.
Worek 1h
na dokladke na wykonczenie trenig ktory widzialem kiedys u karateków podskakuje sie 10 razy potem 10 papek 10 brzuszków potem 9,8,7,6, itp.
Rozciaganie tak 20-30min

Sobota
biegam 40 min
trening :brzuszki , papki , drażek , podnoszenie tłuowia.

Niedziela
Interwaly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Za dużo rozciągania IMO Dobrze by było biegać i pochodzić na siłke zamiast tych pompek i podciągania.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
BEde biegal 3x tyg po 40 min a na silke bardzo bym chcial tylko ze nie mam gdzie , chyba ze w szkole od czasu do czasu ale ogolnie plan ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Z tym bieganiem to jak dla mnie cos nie tak.Wyznacz sobie jakis dystans lub trase i staraj sie ja przebiec w jak najlepszym czasie.Tu chodzi o tempo a nie o czas.Co z tego ze bede biegl godzine ale prawie stojac w miejscu? To nic nie da.Pokonujesz konkretna trase w jak najlepszym czasie,mierzysz czas i po jakims czasie sprawdzasz czy sie poprawiles.Jesli tak kondycha rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Moim zdaniem właśnie na odwrót. Wyznaczasz sobie limit czasu (na przykład godzina) i w tym limicie biegasz jak najdłuższy dystans. Ważne, żeby nie było regresji. Czyli masz codziennie trochę więcej przebiec, ale w tym samym czasie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Taki trening jak ja napisalem (oczywiscie wczesniej rozgrzewka itd) robia zawodowi biegacze wiec mysle ,ze jest prawidlowy.Sam biegam z jednym raz w tygodniu i tak to wlasnie wyglada oczywiscie na przemian z interwalami.Ale kazdy niech robi jak ma ochote ja tylko napisalem swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
dla mnei to zbyt intensywny ten trening, nie ma dnie w ktorym bys odpoczywal. A wbieganiu dla kondycji nie chodzi o tempo. On nie bedzie startowal w zawodach ze ma miec jak najlepszy czs na dany dystans. Najwazniejsze jest to zebys utrzymal srednie tempo przez caly czas biegu. druga sprawa to 180 zł za terningi mt hu hu, to sporo. Ja placilem 100zl, a za 140zł albo 150 juz nie pamietam to miales mix 3xmt 2xbjj i jeszcze mogles na silke chodzic i w sobote sam boks potrenowac.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
MMMax napisal "plan na poprawienie kondycji i wytrzymalosci" .Jezeli bedzie caly czas biegal tym samym tempem to nic nie poprawi.To tak samo jakbys na silowni cwiczyl caly czas tym samym ciezarem.Myslisz ze cos bys wtedy osiagnal ? Biegac sobie tak dla jaj przez 40min nie sprawdzajac co i jak,czy sie poprawiam czy nie ,to sobie moga ludzie w podeszlym wieku zeby sie rozruszac.Moje zdanie jest takie ,ze albo sie robi cos porzadnie albo wogole.Biec moge przez 2 godziny tempem zlowia ale sensu w tym zadnego.MMMax nie napisal czy sprawdza dystans jaki biegnie,czy sprawdza czas itd. wnioskuje wiec ,ze biegnie sobie tak po prostu tempem jakie mu pasuje przez 40 min i tyle.Jak dla mnie to bez sensu ale kazdy ma prawo robic jak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
mman thx za podpowiedz tak wlasnie bede biegal , a jaki dystans proponujesz na poczatek ? 180 zl to kosztowalo mnie mt i dojazd 100 mt 80 dojazd ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Jak chcesz trenowac wytrzymalosc pod katem sztuk walki to nie ma sensu biegac zbyt dlugich dystansow.Jak robie bieg ciagly to 6km ,wiecej chyba nie ma sensu.Robie na zmiane raz bieg ciagly na drugi trening interwaly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai w ŁODZI

Następny temat

MIKE TYSON -PRZEGRANY CZŁOWIEK

Wiecej