SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy z wykorzystaniem ławeczki, hantli, wyciągu, gryfu łamanego, drążka.

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 2339

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

59

Wzrost

176

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

około pół roku

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

ławeczka, hantle, drążek, gryf łamany

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Ostatnio przerabiany plan

lekkie garbienie się

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witam, chciałbym ułożyć jakiś plan treningowy na masę ale nie wiem jak się do tego zabrać. Mam do dyspozycji regulowaną ławeczkę, hantelki, wyciąg z różnymi uchwytami, gryf łamany, drążek. Ważę 59 kg. Mam 176 cm wzrostu. Na klatę wezmę około 62,5 kg. Dotychczas ćwiczyłem pompki, podciągania itd. Dostęp do tej siłowni mam 2-3 razy w tygodniu po 2 h, a w domu drążek. Proszę o propozycje treningu z wykorzystaniem tego sprzętu lub sugestie jak taki trening ułożyć. Nie chciałbym żeby był za prosty bo już wcześniej miałem troszkę doczynienia z siłownią i nie jestem całkiem zielony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Masz temat podwieszony pierwszy rok treningów a w nim przykładowe plany treningowe, które będą odpowiednie z Twoim sprzętem.
Niestety bez diety nie licz na jakieś postępy w masie mięśniowej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
Jak mozna zrobic taka ankiete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ale o jakiej ankiecie piszesz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
takiej jak jest wklejona:
wiek, waga, wzrost itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jest wzór takiej ankiety wrzucony w postach podwieszonych w regulaminie działu. Tam można ją skopiować.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Pomoże mi ktoś z tym planem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 4 dni, priorytet klatka do oceny

Następny temat

Które partie mięśni trenować tego samego dnia?

WHEY premium