SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy rozkład partii

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 236
Mam pytanie odnośnie planu treningowego. Cwicze sobie jakoś tak od poł roku, i czy rozkład takich parti może być? 1 dzień klata brzuch 2 dzień biceps triceps przedramie. 3 dzień wolny 4 dzień plecy ramiona barki. 5 dzień nogi brzuchh. 6 dzień wolny. 7 znowu klata i tak cały czas.


Zmieniony przez - Wietnam81 w dniu 2020-06-12 22:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Witaj.


plan treningowy sklada sie z takich elementów, jak
-rozklad poszczególnych grup mięśniowych, polaczenie tych grup,
-podział w skali tygodnia calosci planu,
-objetosci treningowej, na ktora sklada sie ilosc serii i powtorzen.

A więc, jeżeli pytasz, czy trenujesz dobrym planem treningowym, to trudno bedzie udzielic rzeczowej odp. gdysz podajesz nam sam rozklad poszczegolnyc grup mieśniowych.

1 dzień klata brzuch
2 dzień biceps triceps przedramie.
3 dzień wolny
4 dzień plecy ramiona barki.
5 dzień nogi brzuchh.
6 dzień wolny. 7 znowu klata i tak cały czas.


nie napisales nam nic o stazu treningowym, tylko umiesciles informacje ze od pol roku trenujesz takim schematem. Jestes wiec juz w stanie ocenic, czy taki schemat przynosi CI jakies rezultaty czy tez nie. W mojej opinii taki rozklad jest kiepski.
caly dzien poswiecasz miesniom piersiowym, ktory tak naprawde potrzebuje okolo 30 minut treningu, wiec by mi sie nie oplacalo isc na trening, aby robic sama klate i brzuch. poza tym, bedziesz ja meczyl caly dzien a pozniej ponownie chcesz ja zaatakowac juz 7 dnia tygodnia.

oczywiscie jak dobrana jest odpowiednia objetpsc treningowa, to da rade tak robic, ale czy jest to efektywne? nieoniecznie.
Duzeo lepsze rezultaty uzyskasz gdy bedziesz trenowal schematem, gdzie lekko zaatakujesz grupe w tygodniu, ale 2 razy np.

PUSH PULL
https://potreningu.pl/articles/6430/trening--pushpull---opis-plan-wady-i-zalety


Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na jakiej siłowni można ćwiczyć poniżej 15 lat?

Następny temat

Przerwa w treningach po zabiegu a kcal

WHEY premium