SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy redukcyjny do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Dzień dobry,

czy mój plan treningowy jest dobrze ułożony?

Zaznaczę na początku, że mam dwa warianty tygodniowe i robię tydzień na tydzień:

- przed każdym treningiem na siłowni rozgrzewka 10 min bieżnia + 5 min rozkręcanie stawów, jeżeli dojeżdżam na siłownię rowerem albo na rolkach daruję sobie bieżnie i przechodzę do rozgrzewki stawów.
- po każdym treningu na siłowni 10/15 min rozciągania danych partii mięśniowych
- na rowerkach robię brzuchy więc nie wliczam ich w siłownię

Pon - Rowerki stacjonarne ** (z * * * * możliwych poziomów) 50 min ostrego jak dla mnie wycisku z instruktorem
Wt - Plecy 4 ćwiczenia po 3x15 + biceps 3 ćwiczenia po 3x15
Śr - Klatka 4 ćwiczenia po 3x15 + pośladki 3x15 + uda 3 ćwiczenia po 3x15
Czw - triceps 3 ćwiczenia po 3x15 + łydki 2 ćwiczenia po 3x20
Pt - wolne
Sb - Barki 3 ćwiczenia po 3x15 + sauna
Nd - wolne

Pon - Plecy 4 ćwiczenia po 3x15 + biceps 3 ćwiczenia po 3x15
Wt - Rowerki stacjonarne z instruktorem * 50 min / rower ( jazda po lesie - technika ok 120 min lub jazda po asfalcie - wytrzymałościowa ok 60 min / rolki zazwyczaj nie więcej niż 40 min (na razie ;) )
Śr - Klatka 4 ćwiczenia po 3x15 + pośladki 3x15 + uda 3 ćwiczenia po 3x15
Czw - wolne
Pt - Rowerki stacjonarne z instruktorem * 50 min / rower ( jazda po lesie - technika ok 120 min lub jazda po asfalcie - wytrzymałościowa ok 60 min / rolki zazwyczaj nie więcej niż 40 min (na razie ;) )
Sb - triceps 3 ćwiczenia po 3x15 + łydki 2 ćwiczenia po 3x20 + sauna
Nd - wolne

Będę wdzięczna za poświęcony czas i komentarze cobym dopracowała swój plan.

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jaki staż ?

Poza tym sam rozkład tygodnia nic nam nie mówi.Choć wydaje mi się, że przesadzasz z ilością treningów.By zainicjować redukcję tkanki tłuszczowej wystarczy obciąć delikatnie kcal.Później można dodawać kolejne treningi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Ogólnie intensywnie ćwiczę od 15 roku życia - najpierw przez 11 lat sztuki walki, w tym rower zawsze stał dla mnie wysoko w hierarchii był dla mnie środek dojazdowym albo rozrywkowym. Następnie przeszłam na fitness (nie było to dla mnie zadowalające prócz rowerków stacjonarnych prowadzonych z instruktorem) a od początku kwietnia chodzę na siłownię.

Nie czuję się zmęczona taką ilością treningów.

Zmieniony przez - symfonia997 w dniu 2015-04-24 13:41:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
ktokolwiek? :)

Zmieniony przez - symfonia997 w dniu 2015-04-30 12:57:49
...
Napisał(a)
Usunięty przez za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak energii po 3 miesiacach zmagan.

Następny temat

fbw na mase

WHEY premium