SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy (pomocy)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Witam , mam 15 lat i obecnie gram w piłkę nożną, ale mam pewien problem , to znaczy z szybkością z tego co mi mówił trener i co ja sądzę to mam średni sprint. I właśnie w przerwie między rundami chce potrenować tą część i chciałbym sie zapytac czy ktoś nie ułozył by mi planu treningowego. A i jakby ktoś się tego podjął to dodam że we wtorki i czwartki mam treningi piłkarskie :D i z tego co wiem to chyba nie musze robic zadnych biegow na 600m tylko tak przynajmniej do 200 m :P
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 335
Interwały do 40-60m by wystarczyły spokojnie. Na boisku biegasz sprintem 5-10-20 metrów i to już niezbyt często. Poszukaj sobie planów treningowych, interwałów dla piłkarzy w necie. Pozdrawiam


+ fajny trener, odpowiednia motywacja to podstawa XD

Zmieniony przez - Steelhit96 w dniu 2014-10-26 17:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
ale przynajmniej wiem na czym stoje XD i przez to wlasnie sie za to wziąłem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorzuć wieloskoki, skoki na jednej nodze i drugiej, skoki obunóż jak żaba, starty z miejsca, krótkie biegi po schodach (20 stopni), skipy c,b,a, wszystko oczywiście wykonywane poprawnie technicznie bo to podstawa. No i bym zapomniał... na 90-95% prędkości odcinki 10 metrowe tam i z powrotem 6-8 razy :) chodzi o to aby zmieniać kierunek biegu po wyhamowaniu.

Zmieniony przez - AIE w dniu 2014-10-26 21:36:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie + Skakanka = Bieganie ?

Następny temat

Czas na 300m

WHEY premium