SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do przygotowania do WSO we Wrocławiu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Witam !
Mam zaledwie małą jak i dużą prośbę otóż zaczynam przygotowania do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu na rok 2014/2015 ponieważ w tym roku mam maturę. Potrzebuję plan treningowy by przygotować się na bieg 1000m, pływanie 50m, bieg 10x10 oraz podciąganie nachwytem. Proszę też o rozpiskę jakieś diety i suplementacji.

Coś o mnie około 3 lat trenuję MMA a większość BJJ. Mam 184cm wzrostu oraz waga 69/70 kg. Przez ostatnie pół roku chodziłem na siłownię ale to bardziej ogólnorozwojówka była robiona pod zawody.

Bardzo proszę o pomoc!
Dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823
https://www.sfd.pl/***TRENING_DLA_PRZYSZŁYCH_ŻOŁNIERZY***-t462955.html 

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Patrzyłem na to super plan lecz nie ma tam diety oraz suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823
Diete ustalasz pod siebie jesteś mojego wzrostu a wazysz 25 kg mniej wiec nie bede Ci mojej pisal , trenujesz MMA wiec wiesz w jakiej kategori chcesz chodzić .Moja sugestia a daj dodatni bilans na przygotowanie ok 200 300 głownie z wegli złożonych .

Suplementacja to witaminy , uzupełnienie diety w białko węgle jak musisz na 6-8 tyg przed egzaminami możesz zacząć stosowac beta alanine lub kreatyne , lub obie naraz jak finanse pozwalają

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Dzięki wielkie ;) Czyli dodatkowo najlepiej kupić sobie białko i węgle chyba że gainera czy jakoś tak bo słyszałem że w nim jest i białko i węglę jeśli chodzi o suplementacje to jestem zielony w temacie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
A jeśli chodzi o kretyne i beta alianine to jakie produkty najlepiej wybrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823
jest dział o suplach na forum z mojego doświadczenia : węgle mozna dostarczyc z jedzenia nie ma co kupować ,białko to z tych lepszych musi byc smaczne abym sie nie meczył XXl lub scitec a kreatyne z BA kup jak przestaniesz robić progres na sucho

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Dzięki wielkie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda czy mit ?

Następny temat

Zawodnicy wagi ciężkiej obrośnięci w tłuszcz dlaczego?

WHEY premium