SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny fbw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
WItam, oto mój trening
cel: zrzucenie tkanki tłuszczowej, proszę o pomoc, rady, wskazówki

PONIEDZIAŁEK
Przysiad tylni - 3 serie, 3-5 powtórzeń
Martwy ciąg - 1 seria, 5 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc - 3 serie, 3-5 powtórzeń
Wyciskanie sztangi sprzed głowy - 3 serie, 3-5 powtórzeń



WTOREK

HIIT

1.burpees

2 Pompka na hantlach

3 pajace

4 scyzoryk

5. wskok na step

6. swing

7. mountaing clumbing

8. przeskoki przez step

9. przysiad z wyskokiem

10 bieg bokserski



ZUMBA

ŚRODA
Wypychanie nóg na suwnicy lub Prostowanie nóg na maszynie - 2 serie, 15 powtórzeń
Rozpiętki lub Pompki na poręczach - 2 serie, 15 powtórzeń
Ściąganie drążka do klatki lub Podciąganie na drążku do klatki - 2 serie, 15 powtórzeń
Uginanie nóg na maszynie leżąc - 2 serie, 15 powtórzeń
Unoszenie hantli na boki - 2 serie, 15 powtórzeń
Francuskie wyciskanie sztangi lub Ściąganie drążka z wyciągu - 2 serie, 15 powtórzeń
Uginanie ramienia z hantlem o kolano lub Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku - 2 serie, 15 powtórzeń
Wspięcia na palce siedząc - 2 serie, 15 powtórzeń
Unoszenie hantli na boki w opadzie tułowia - 2 serie, 15 powtórzeń



CZWARTEK

1 przysiad z wyskokiem

2. mountain clambing

3. pajace

4. deska "spider man"

5.skakanka

6. przeskoki przez step

7. spięcia brzucha

8 bieg bokserski

9. wskok na step z przysiadem

10 unoszenie nóg na przedramionach


PIĄTEK
Przysiad tylni - 1 seria, 20 powtórzeń
Wyciskanie hantli leżąc - 3 serie, 6-10 powtórzeń
Wiosłowanie ze sztangą - 3 serie, 6-10 powtórzeń
Martwy ciąg na prostych nogach - 2 serie, 6-10 powtórzeń
Wyciskanie hantli siedząc - 3 serie, 6-10 powtórzeń
Francuskie wyciskanie stojąc lub Wyciskanie sztangi wąsko - 2 serie, 6-10 powtórzeń
Uginanie ramion ze sztangą lub Uginanie ramion z hantlami - 2 serie, 6-10 powtórzeń
Wspięcia na palce na maszynie smitha - 2 serie, 6-10 powtórzeń



+ ZUMBA



SOBOTA

1 przysiad z wyskokiem

2. przyciąganie nóg do klatki

3. Burpees

4. deska "spider man"

5.skakanka

6. pompka na hantlach

7. Bieg bokserski

8 unoszenie nóg w leżeniu

9. przeskoki przez step

10 PLANK



+ TRENING STABILIZACYJNY : http://hpba.pl/pozos...ny-dla-kazdego/

PROSZĘ O OCENE

Zobacz całość: http://www.K**.pl/trening-304555.html/#ixzz3Pg1n5OKT
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Roznica pomiedzy pumpem i prawdziwa silowka jest ogromna. Co innego przysiadzik na zajeciach do polowy z 25 kg a co innego gleboki z 2x tyle albo klasyczny martwy ciag z np 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moją pierwszą myślą było, że to trening jakiegoś starego wyjadacza, bo kto inny wyrobi w tygodniu 3 HIITY, 2 sesje cardio i 3/4 sesje siłki, do tego z dniem na siłę i zakresem na 3-5 powtórzeń. Zaciekawiona sprawdzam twój inny temat i widzę przeciętną nastolatkę głodzącą się na 1200 kcal. Mnie się to trochę kupy nie trzyma, szczególnie, jeśli jesz tak mało, jak pisałaś.

Albo strasznie na odwal się robisz to wszystko - taka opcja też jest.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-01-23 21:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
jurysdykcja
Moją pierwszą myślą było, że to trening jakiegoś starego wyjadacza, bo kto inny wyrobi w tygodniu 3 HIITY, 2 sesje cardio i 3/4 sesje siłki, do tego z dniem na siłę i zakresem na 3-5 powtórzeń. Zaciekawiona sprawdzam twój inny temat i widzę przeciętną nastolatkę głodzącą się na 1200 kcal. Mnie się to trochę kupy nie trzyma, szczególnie, jeśli jesz tak mało, jak pisałaś.

Albo strasznie na odwal się robisz to wszystko - taka opcja też jest.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-01-23 21:47:40


Nie jem 1200 kcal, kiedyś tak jadłam, teraz jem znacznie więcej, liczę wszystko, ważę, zdrowo się odżywiam,
W takim razie co proponujesz na zrzucenie tkanki, tłuszczowej, wymodelowanie, i wzrost siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję poczekać na moderatorki, to przede wszystkim.

Jak dla mnie natomiast, z mojej nieprofesjonalnej perspektywy, to po prostu za dużo, jak na cel, który ci przyświeca. Nie trzeba mieć tylu jednostek treningowych w tygodniu, aby poprawić wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
jurysdykcja
Proponuję poczekać na moderatorki, to przede wszystkim.

Jak dla mnie natomiast, z mojej nieprofesjonalnej perspektywy, to po prostu za dużo, jak na cel, który ci przyświeca. Nie trzeba mieć tylu jednostek treningowych w tygodniu, aby poprawić wygląd.


ok w takim razie mogę wiedzieć jak powinien wyglądać taki plan? chodzi mi o to, że samym FBW chyba nic nie zdziałam muszą być jakieś interwały, jak to rozłożyć w ciągu całego tygodnia żeby było ok?
dodam też, że tam w planie jest pomyłka, gdyż czwartek jak i niedziela również jest dniem wolnym od ćwiczeń z czego wychodzi tylko 5 dni w których ćwiczę, a zumbę traktuje raczej jako rozrywke niż trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz na pamiętniki dziewczyn - bardzo, bardzo wiele z nich poprawia sylwetkę właśnie na banalnym treningu siłowym 3-4 razy w tygodniu, plus jakieś cardio okazjonalnie, a czasem nawet i bez tego (zobacz dziennik megan292 - 3 treningi + 1 squash). Moje doświadczenie było takie, że potwornie się broniłam przed ograniczeniem treningów z 6 do 4, a jak już to zrobiłam, to nagle się okazało, że i czuję się lepiej, i mam lepsze osiągi siłowe i o dziwo spadł mi również bf. Po prostu nie wiem na ile da się nie będąc już bardzo sprawną fizycznie osobą wyciągnąć tyle treningów z taką intensywnością, aby ten HIIT, faktycznie był HIITem, siła siłą, a masa masą. U mnie przetrenowanie praktycznie uniemożliwiało sensowną progresję. No ale jak masz jeszcze ten czwartek wolny, to już bardziej to wygląda po ludzku. Jak chcesz opinii moderatorek, to musisz poczekać, albo zacząć prowadzić dziennik, ostatnio tutaj mało kto się pojawia z kadry, a nowych tematów od groma :S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
jurysdykcja
Zobacz na pamiętniki dziewczyn - bardzo, bardzo wiele z nich poprawia sylwetkę właśnie na banalnym treningu siłowym 3-4 razy w tygodniu, plus jakieś cardio okazjonalnie, a czasem nawet i bez tego (zobacz dziennik megan292 - 3 treningi + 1 squash). Moje doświadczenie było takie, że potwornie się broniłam przed ograniczeniem treningów z 6 do 4, a jak już to zrobiłam, to nagle się okazało, że i czuję się lepiej, i mam lepsze osiągi siłowe i o dziwo spadł mi również bf. Po prostu nie wiem na ile da się nie będąc już bardzo sprawną fizycznie osobą wyciągnąć tyle treningów z taką intensywnością, aby ten HIIT, faktycznie był HIITem, siła siłą, a masa masą. U mnie przetrenowanie praktycznie uniemożliwiało sensowną progresję. No ale jak masz jeszcze ten czwartek wolny, to już bardziej to wygląda po ludzku. Jak chcesz opinii moderatorek, to musisz poczekać, albo zacząć prowadzić dziennik, ostatnio tutaj mało kto się pojawia z kadry, a nowych tematów od groma :S


jeśli chodzi o treningi siłowe, kiedyś chodziłam u siebie na siłowni na zajęcia pure pump, 3 razy w tyg, moje mięsnie są zbyt rozbudowane ponieważ przykrywa jest tłuszcz, chce uniknąc tego tym razem, żeby to nie wyglądąło jeszcze gorzej,
dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz ci ktoś napisze jakiś złośliwy komentarz o budowaniu mięśni na pumpie ;) Myślę, że jak schudniesz do tej wagi, którą planujesz, to się zdziwisz, jak tych mięśni jest w sumie mało. Jeszcze tutaj nie widziałam kogoś, kto by tak przypakował, żeby się sobie przestać podobać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
jurysdykcja
Zaraz ci ktoś napisze jakiś złośliwy komentarz o budowaniu mięśni na pumpie ;) Myślę, że jak schudniesz do tej wagi, którą planujesz, to się zdziwisz, jak tych mięśni jest w sumie mało. Jeszcze tutaj nie widziałam kogoś, kto by tak przypakował, żeby się sobie przestać podobać.


Nie no, coś w tym pumpie było skoro najbliżsi zauważyli różnicę :P
jakkolwiek, pierwszy raz spotykam się z tym że trening siłowy jest dobry na redukcje tłuszczu, zawsze myślałam, że cała magia tkwi w interwałach, aerobach, no cóż, miejmy nadzieję, że to przyniesie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Przejrzyj dzienniki dziewczyn, które nie ćwiczą od wczoraj i sama wyciągnij wnioski

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
UNKNOVVN
Przejrzyj dzienniki dziewczyn, które nie ćwiczą od wczoraj i sama wyciągnij wnioski


Czyli pora na mnie! :) z tym dziennikiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Pionierka na redukcji

Wiecej