SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 691
Witam moja kariera z siłownią wygląda jak narazie marnie.
Jeżeli chodziłem to byle pomachac i tak przez rok.
Od niedawna zaczełem to brać dość poważnie i coś chcem osiągnąć i chciał bym ,abyście ocenili mój trening/poprawili ,a do tego jeżeli ktoś sie zna to by pomógł mi ułożyć diete.

Poniedziałek :
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej (35stopni) 1-2 serie rozgrzewkowe + 4 serie właściwe po 8-10 powtórzeń
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 1-2 serie rozgrzewkowe + 4 właściwe po 8-10 powtórzeń
-Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej lub poziomek 4 serie po 12-15 powtórzeń
+ Brzuch - Spięcia

Wtorek :
-Wiosłowanie sztangą nachwytem w opadzie tułowia 1-2 serie rozgrzewkowe + 4 właściwe po 8-10 powtórzeń
-Martwy Ciąg 1-2 serie rozgrzewkowe + 5 właściwych po 8-10 powtórzeń
-Przyciąganie wąskim uchwytem rączki wyciągu do klatki 4 serie po 12-15 powtorzeń
-Ściaganie drazka górnego wyciagu szerokim nachwytem do klatki 4 serie po 12-15 powtórzeń
-Szrugsy 6x12/15

Czwartek :
-Unoszenia ramion bokiem w góre ze sztangielkami 4x12
-Wyciskanie sztangi siedzac za karkiem 1-2 rozgrzewkowe + 4 własciwe po 8-10 powtórzen
-Podciąganie sztangi wzdluz tułowia do brody 5x10
-Unoszenie ramion bokiem w gore ze sztangielkami w opadzie 5x12-15
+ Brzuch Spięcia

Sobota :
-Uginanie ramion ze sztangą łamaną podchwytem stojąc 1-2 serie rozgrzewkowe + 4 właściwe po 8-10 powtórzeń
Uginanie ramion ze sztangielkami siedzac na skosnej lawce 6x8-10
-Prostowanie ramion na wyciagu górnym 1-2 serie rozgrzewkowe + 4 wlasciwe po 8-10 powtórzeń
-Wyciskanie sztangi wąskim uchwytem w lezeniu na lawce poziomej lub pompki na poreczach 1-2 rozgrzewkowe + 4 właściwe po 10 powtórzeń
-Wyciskanie francuskie sztangielki oburacz za głową 4x8

Zależy mi troche na masie i na rzeźbie
Przy 188cm waże 80 kg.
Jeżeli chodzi o suple również w coś moge zainwestować jeżeli ktoś coś poradzi.
Siłownie mam pod nosem bo mam w garażu pod domem posiadam full osprzęt.
Motywacja u mnie spora więc prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 691
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2511
Widać odrazu że plan lipa na barki 18 serii to troche za dużo.
Nie widze nóg.

Nie myslałes nad zmiana treningu np. FBW lub HBW
Poczytaj i coś wybierz https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 691
Nóg nie chcem i nie bede robił z racji tego że uprawiam wiele sportów gdzie mam na nie nacisk, Piłka Nożna, Koszykówka, Siatkówka, Piłka Ręczna wiec obejdzie sie bez treningu na nogi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x/tydzień

Następny temat

Prośba o pomoc

WHEY premium