SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy dla początkujących

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Witam od gdzieśza 2 miesiące mam zamiar ćwiczyć. Kiedyś pare miesięcy ćwiczyłem przed trenigami sztuki walk, ale to bardziej amatorsko. Mam 17 lat waże 61 kilo i mieże 170cm. Wyciskam gdzies 70-75kg wiec nie za dużo. Na siłownie będe miał jakies 1000-1200zł w tym jakieś odrzywki więc też nie jest tego nadto. Waszym zdaniem za tą kase lepiej w piwnicy zrobićwłasną siłownie (mam troche mało miejsca) czy lepiej iśćna profesjionalną. Mam niedaleko siebie 50zł/miesięcznie.
Jak możecie to napiszczie mi jakiś plan treningowy na początek i jakiechś używki. Celem ćwiczeń jest głównie żeźba, ale też troche siły. Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
żeby rzeźbić trzeba mieć co rzeźbić. zbuduj masę mięśniową a dopiero potem zajmij sie rzeźbą. skoro staż niewielki to daruj sobie odżywki. ułóż diete a zobaczysz zę efekty będą widoczne. za tą kase dasz rade coś tam zakupić ale bez rewelacji. ja na twoim miejscu zainwestowałbym w siłownie profesjonalną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

my own plan xD

Następny temat

Trening redukcyjny-- 2x szybciej+takie o supole

WHEY premium