SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy dla dziewczyn

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
witam wszystkich, mam mały kłopot a mianowicie moja nauczycielka od wf kazała każdej dziewczynie ułożyć plan treningowy wzmacniający mięśnie rąk, nóg, brzucha, pleców (przystosowany dla całej klasy). Nie byłoby to problem gdybym miała to przystosować pod siebie, ale żeby wszystkie dziewczyny mogły to wykonać z tym jest już gorzej. Chce zaznaczyć że do dyspozycji nie mam żadnego sprzętu ;/. I tu moja prośba, czy moglibyście pomóc mi to ułożyć (mają być po 3 ćwiczenia na ręce, brzuch i plecy i 5 na nogi). i jeszcze jedna prośba nie piszcie że pompki czy podciąganie na drążku po żadna nie zrobi tego, no może oprócz mnie.
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
No wszystko ok, ale z twojego opisu wynika, ze babka dala wam zadanie niemalze niewykonalne...
Sprzetu nie moze byc zupelnie zadnego, czy mozna wykorzystac wlasna inwencje tworcza w sensie zrobienia wlasnego sprzetu z rzeczy dostepnych w domu?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
można, ale że tak powiem raczej dla 13 dziewczyn nic nie zrobie, mogłabym przynieść hantle bo mam 6, ale to i tak za mało będzie, to muszą być ćwiczenia rodzaju przysiady itp. Dzięki za zainteresowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pompki zrobia, niech robia jak potrafia, na kolanach, z rekami na podwyzszeniu, a nawet w oparciu o sciane. - to zalatwia rece, klatke, wchodzenie po drabinakch w gore tez zalatwia rece
nogi przysiady (naucz ich prawidlowego przysiadu do min moziomu), wypady, chodzenie z wypadami, przysiad z wyskokiem, wypady z przeskokiem... taki morderca nog to obwod :
7x przysiad
7x wypad na noge
7x wypad z przeskokiem
7 x przysiad z wyskokiem - gwarantuje ze bedzie jeczenie

plecy ciezko, bez przyrzadow

zauwaz, ze kazdy trening moze wykonac kazda osoba no bedzie po prostu wykonywala tak jak umie, to ze ktos sie nie potrafi podciaganc tez nie jest problemem, moze robic negatywy - podskakiwac i sie opuszczac, pecy to tez kolyska na brzuchu i plank.
brzuch
banal pisac nie musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
dzięki, przyda się :) ja coś tam napisałam ale aktualnie kartke z tym zgubiłam ;/.
Obliques że będzie jęczenie to wiem bo jak kazałam zrobić im przysiad, pompka, brzuszek 3x to jęczały że chce je wykończyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najszerszy grzbietu w domu

Następny temat

Plan domatora do oceny ;]

WHEY premium