SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy a łokieć golfisty.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1355
Witam. Niestety mam zapalenie nadkłykcia w lewej ręce, wczoraj miałem to zdjagnozowane i zrobione zastrzyki w łokieć diprophos x2 + md matrix x1. Lekarz powiedział żeby minimum miesiąc nie obciążać ręki. Do tej pory ćwiczyłem tym planem :
klatka
Ławka skoks dodatni 4s 6-12 pow
Ławka płaska 4s 6-12 pow
Wyciskanie hantli 4s 6-12 pow
rozpiętki na maszynie 4s 15 ruchów
biceps
uginanie z hantlami z supinacją 4s 8-12 pow
uginanie młotkowe 4s 8-12 pow
uginanie przedramion na linkach wyciągu dolnego 3s 8-12 pow
dzień 2
plecy
podciąganie na drążku 4s max + 2 z odciążeniem
ściąganie trójkąta do klatki 4s 6-12 pow
ściąganie uchwytu wyciągu górnego do klatki 4s 6-12
wiosłowanie hantlą 4s 6-12 pow
triceps
wyciskanie hantla za głową siedząc 4s 6-12 pow
wyciskanie francuskie sztangi łamanej leżać 4s 8-12 pow
prostowanie ramion z linkami wyuciągu górngo 3s -6-12 pow

dzień 3
barki
Wyciskanie hantli siedziąc 4s 12-15 pow
Unoszenie hantli bokiem 4s około 15 pow
Odwodzenie ramion w tył, na wyciągu górnym, stojąc 4s 12-15 pow
Wyciskanie na maszynie siedząc - barki 4s 15-20 pow
Unoszenie hantli bokiem 3s około 15 p
kaptury
Wznosy barków "szrugsy" 4s 8-12 pow -2 ostatnie serie z Drop setem
dzień 4
nogi
Wypychanie 4x15
Wyprosty na maszynie 4s 12-15 pow
Uginanie nóg na maszynie 4s 12-15 pow
Wspięcia na palce na maszynie 4s - opór.
Wspiecia siedząc 3x max
I teraz miałem przejść na push pull nogi ale niestety kontuzja nie pozwoli mi robić takich treningów.
Zwracam się do was o pomoc w przygotowaniu planu treningowego na 5-6tyg żeby odciążyć łokieć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Podanie Diprophos , to moim zdaniem najgorsza rzecz jaką może zrobić lekarz.....kortykosteroidy robią straszne spustoszenie w przyczepach i stawach. Owszem działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo , ale dłuższe ich stosowanie doprowadza do zwapnień a co za tym idzie po jakimś czasie ból staje się jeszcze gorszy.
Wiem coś o tym bo mój lekarz też stosował u mnie ten zastrzyk i potem właśnie miałem wyżej wymienione problemy...

Ja na Twoim miejscu spróbowałbym metody jaka jest prezentowana przez jednego z lepszych fizjoterapeutów w Polsce....
Sam zobacz ... ja od jakiegoś czasu zacząłem stosować ten rodzaj rehabilitacji i efekty są wyśmienite.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zapytaj Czawaja, też się z tym ostatnio męczył i mu przeszło.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3486
jak ostry st zapalny to chwile musisz odczekać i ćwiczenia tak jak na filmie,
ogólnie to wybrał bym sie fizjo 2-3 wizyty powinny zrobic robote przynajmniej w tyle sie wyrabiam ale to zależy od stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1355
Miałem 3 wizyty u fizjo. 4 zabiegi + masaż ręki na jeden wizycie i tak x3. No niby juz nie boli, lekko może cos od czasu do czasu zaboli punktowo. Myślę żeby y od poniedziałku wystartować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3486
jak punktowo to jeszcze troche siedzi, dokończyłbym to ale w miedzy czasie już bym ćwiczył
ew tam gdzie czujesz punktowy pół wciśnij kciuk tak zeby cie bolało i przytrzymaj, wprowadź delikatne krążenia w tym miejscu całość do 90s co 2-3dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening interwałowy - trochę inne pytanie

Następny temat

Słabe czucie mięśniowe lewej strony pleców

WHEY premium