SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - siłka 2x w tygodniu

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22
Hej, myślę nad tym, by powrócić do chodzenia na siłownię. Nie chodzę na siłkę od jakichś dwóch lat (co nie znaczy że nic w tym czasie nie robiłem) i nadal całkiem spoko wyglądam, jedne co, to że już za dużo schudłem i to, czego chciałbym najbardziej, to odzyskać masę mięśniową (jestem dobrze wyrzeźbiony, ale po prostu już za chudy).

Chciałbym też nadal chodzić na treningi sztuk walki (muay thai 3 razy w tygodniu), raz w tygodniu joga (sobota/niedziela) i raz w tygodniu luźna aktywność (sobota/niedziela) - taniec towarzyski/ścianka wspinaczkowa/cokolwiek na co będę miał ochotę.

Moje pytanie dotyczy właśnie samej siłowni - znalazłem taki plan treningowy na dwa dni: https://www.sfd.pl/FBW_z_podziałem_na_trening_A_i_B-t1135967.html
Myślicie, że nada się? Plus - jeśli macie jakieś "ale" co do pomysłu na aktywności na cały tydzień, chętnie wysłucham :)

I kolejna kwestia - na ten moment przy wadze ok. 70 kg przyjmuję 2000 kcal dziennie (catering dietetyczny, na tyle max mnie teraz stać, a nie mam zbytnio czasu na gotowanie, no i po prostu nie umiem i nie lubię tego robić xD). Myślicie, żeby zainwestować chociaż w białko dodatkowo do tej diety?

Staram się jeść tak zdrowo jak tylko mogę, wyeliminowałem cukier/syf z diety praktycznie całkowicie (no, czasem mi się zdarzy xD) i mam mieszane uczucia co do białka, a nie mam lepszego pomysłu na ten moment.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Zmieniony przez - fajftas w dniu 2019-04-09 14:54:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22
Przedzwoniłem do cateringu i 15% z tych 2000 kcal to jest białko (czyli 300 kcal ergo 75 g białka).
Chciałbym podbić kaloryczność do powiedzmy 2500 kcal dziennie (myślę, że ok na taką ilość wysiłku fizycznego dziennie), ale dobijanie tego samym białkiem mija się z celem.

Zmieniony przez - fajftas w dniu 2019-04-09 15:17:08

Zmieniony przez - fajftas w dniu 2019-04-09 15:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10259 Napisanych postów 117009 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381397
Po prostu zjedz jakiś jeden kompleksowy posiłek dodatkowo do tego so masz w tym cateringu.

trening dobry

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - Jakie zmiany i kiedy?

Zestaw 1