SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - 1 rok stażu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1961
Słaba dieta, podcągnij ją, bo kreatyna ci nic nie da teraz . Ona ma ci dać poboczne wartości, a nie zaspokajać całą diete.

Więcej nie znaczy lepiej, ostatni jaki przerabiałeś plan? Jak taki kijowy split, to zacznij od FBW. Ogarnij jakiegoś gotowca i poćwicz 4 - 6 tygodni, a pozniej zobaczymy co dalej.

ps. do tego splita za dużo ćwiczeń o wiele na twój staż i ten triceps w sobote? katasthrofa.

I jedz też to co ci daje mama, a nie bazuj na jednym pokarmie w jednym posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
a co do diety, to jakie posiłki/mięso wprowadzić
kurczak nadal będzie bo uwielbiam go jeść
jakaś wołowina czy coś ?

a co do tego cyklu:
jaką kreatynę wybrać, tania,dobra
bcaa
+ gainer
Co proponujecie ? kasa 200 zł (bez gainera)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1961
nie kupuj na początku kreatyny, bo to strata pieniędzy. I tak ci nie da w etapie nic.
kurczak jest ok, 2x dziennie po 100g, przed i po treningu. 2x worek ryzu/makaronu/kaszy. na kolacje mozesz twaróg zjeść, orzechy i kilka skibek chleba z jakąś wędliną. a na sniadanie 100g owsa i jakis owoc. Zresztą do kazdego posilku powinno sie jesc owoce/warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 881
ja osobiście póki co bym olał kreatynę, jeśli chodzi o bcaa to z czy tez bez nie widziałem specjalnie większych zmian, więc jak cierpisz na nadmiar gotówki to kupuj ;p w przeciwnym razie lepiej zainwestuj w dobrą michę :) a co do jedzenia, to musisz bardziej urozmaicić swój jadłospis. Powinieneś ryby dorzucić, warzywa itd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Kto w XXIX wieku cierpi na nadmiar hajsu :P warzywa gotowane też od czasu do czasu jem, kreatynę chciałem tylko dlatego, że mam lekki zastój z ciężarem. poczytam sobie w dziale dieta przykładowe posiłki i coś zadziałam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW tylko A

Następny temat

13 lat zredukowanie tłuszczu na brzuchu przypakowanie na klate,

Fruzelina