SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy FBW 5X5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 254
Witam mój staż to juz okrągły rok, ćwiczyłem juz nie raz FBW jak i Split. Aktualnie jestem w trakcie reverse diet. Chciałem o wsparcie i opinie czy taki plan na trening siłowy FBW 5X5 jest dobry i co byście zmienili :)

Trening AB

(A) Poniedzialek:
Nogi: Siad 5x5
Plecy: Podciagnie na drazku szeroko 5x5
Klatka: Wyciskanie na plasko 5x5
Barki: High pull 5x5
Triceps: wąski 2x
Biceps: Unoszenie gryf prosty 2x

(B) Środa:
MC 5x5
Wyciskanie na skosie dodatnim hantlami 5x5
Wioslowanie 5x5
OHP 5x5
Wyciskanie hantla za głową oburącz 2x
Hantla na modlitewniku, biceps 2x

(A) Piątek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
5x5 robisz z progresja czy robisz 5 serii roboczych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 254
Progresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Jak potrafisz wykonać wszystkie ćwiczenia poprawnie technicznie to nie powinno być problemu. Plan jest w porządku.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Plan ok, jedynie zamiast high pulla wrzuciłbym coś bardziej statycznego, np. wznosy boczne lub wyciskanie hantli. Ten Ci barków jakoś mocno nie zbuduje bo to dynamika.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 254
Dobrze , dziekuje za pomoc i wsparcie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW dla początkującego (plan)

Następny temat

Niedowaga, słaba kondycja a siłownia.

WHEY premium