SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan push pull 4 dniowy do oceny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka chciałbym żebyście ocenili mój plan treningowy push pull 4 dniowy. 2 dni będę wykonywał trening pod siłę drugie 2 w większej ilości powtórzeń czyli celował będę w budowę masy i to są moje cele siła i masa . Będę też wplątywał sobie bloki treningowe np. pod wyciskanie, bo mi słabo idzie. Wcześniej byłem na FBW ale za duża objętość na jednym treningu była dla mnie za ciężka a raczej dla organizmu.
Obok ćwiczenia jest liczba serii.

Poniedziałek push siła
Przysiad 4x
Wyciskanie 4x
OHP 4x
Dipy 3x

Środa pull siła
Martwy ciąg 4x
Plecy 4x
Biceps 3x

Piątek push hiper
Przysiad 4x
Wyciskanie 4x
OHP 4x
Uginanie leżąc triceps 3x
Wznosy bokiem 3x

Sobota pull hiper
Podciąganie 3x
Wiosło 3x
Biceps hantle 3x
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Czy dobrze rozumiem, masz zamiar robić 3 ćwiczenia na jednej jednostce treningowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
Tak a jeśli to za mało to co mógłbym dorzucić za dużo też nie chciałbym robić żeby się móc regenerować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
To jak ? W wyciskaniu wchodzę w fazę akumulacji więc będę robił sporo serii tygodniowo więc ok 15-20 tyg samego wyciskania w pullu mógłbym coś dodać jeśli to za mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca się to wykonywać ?

Następny temat

Trening po imprezie

WHEY premium