SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan po przerwie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
Cześć, planuje wrócić na siłownie po półrocznej przerwie i zastanawiam się nad planem treningowym. Myślałem nad 15 10 5 Wodyna lub Knife. U Wodyna jest wszystko ładnie rozpisane jeśli chodzi o progresje, lecz sam plan wydaje mis się lekko chaotyczny. Bardziej podoba mi się 15 10 5 Knife lecz nwm jak wyglądać ma tam progresja czy RAMPA czy stały ciężar. Stosował ktoś, któryś z tych planów? Jeśli tak to jakie macie o nich opinie, dodam że celem jest powrót do wymiarów z przed przerwy, w szczególności góry ciała.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Plany Wodyna takie wrażenie sprawiaja ale są dobrze przemyślane trenowałem nimi nie raz. Ale bez względy na to, który z tej dwójki wybierzesz będziesz zadowolony z efektów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1750
A co do planu Knife to jaką wybrałbyś opcje progresji, RAMPE czy stałe obciąęnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
ter110
A co do planu Knife to jaką wybrałbyś opcje progresji, RAMPE czy stałe obciąęnie?


Zdecydowanie wolę rampę pozwala lepiej przygotować zarówno mięśnie jak i układ nerwowy do treningu. Jak będziesz stosował rampę będziesz zadowolony.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hybryda push pull legs fbw

Następny temat

Trening 5-6 razy w tygodniu i zawody bikini fitness

WHEY premium