SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan ogólny - ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

72

Wzrost

178

Cel treningowy

Wyrzeźbiona sylwetka

Staż treningowy na siłowni

1,5 roku

Uprawiane inne sporty

pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

Tak, wysokobiałkowa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Mono i b.serwatkowe

Ostatnio przerabiany plan

fbw

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70, -, 75
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam.
Przed wakacjami ważyłem 76kg z dobrze już wyglądającą sylwetką, jednak byłem zmuszony na wakacje porzucić regularne treningi i pomimo trzymania diety, moja waga spadła do 67kg (stan na 10.2013) przez wzmożony wysiłek fizyczny. Do tej pory udało mi się odrobić 4kg, jednak chciałbym zacząć trenować nieco intensywniej.

W październiku wróciłem na siłownię i do tej pory realizowałem trening FBW na sucho, z utrzymaniem diety. Treningi co drugi dzień, wypadały więc 3 lub 4 razy na tydzień.

I tu rodzą się moje pytania. Czy zmiana treningu na 6x w tygodniu, ze stymulowaniem każdej partii po 2x w tygodniu (przy partiach dużych 16serii, przy małych 12) jest dobrym rozwiązaniem?

Czy mono krety i białko serwatkowe będą dobrymi suplementami diety?

Czy przy tak wzmożonym treningu grozi mi przetrenowanie? (Sypiam bardzo regularnie, po 8h)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Za dużo tego będzie. 4 razy w tyg w zupełności wystarczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kreatynę sobie odpuść, białko w celu uzupełnienia wg braków w diecie. Przy Twoich warunkach redukcja to straszna decyzja, zostanie z Ciebie skóra i kości/szczególnie biorąc pod uwagę, że dopiero wznawiasz treningi siłowe. 6 razy w tygodniu to zbyt duża intensywność dla Twojego organizmu/idąc Twoim tokiem rozumowania, więcej nie znaczy lepiej. Dostatecznie pobudzisz swoje ciało do wzrostu, przy x 3-4 treningach tygodniowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Redukcja czy dalej masa ?

WHEY premium