SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase po roku cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SneS z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
Witam was i prosze o pomoc zaczne od tego ze ciwcze juz rok systematycznie zaczolem (wiem ze to glupie) od 20 seri na duze a na male po 15 serii miesniowe wtedy dosc dobrze ruszylo ale szybko stanelo przetrenowanie a ja dalej cwiczylem tak i wkoncu zrobilem sobie pzrerwe i zmniejszylem na 18 (duze grupy miesniowe) i 13 (male grupy miesniowe) seri wiem ze to i takza duzo przed wakacjami zmniejszylem na 15 seri i 11 bo nie chicalo mi sie tak cwiczyc w takie upaly po wakacjach zwiekszylem na 16 i 12 i teraz znowu powrucilem na 15 i 11i nie wiem czy cwiczyc dalej z taka iloscia seri moje wyniku po roku na sucho raz bralem kreatyne olimp i cell pumpa 100 kg na klate poszlo by ze 102 bo lekko bylo 36,3cm w lapie w lewej z 37 przy wadze 74 wzrost 174 a i koledzy wkrecaja mi ze bralem kox ; p(czy to dobre wyniki na rok cwiczen bez suple?) niby przy tylu seriach to pewne ze sie przetrenowalem ale koledzy cwiczyli z mniejszymi seriami i maja duzo gorsze wyniki i cwicza 1,5 roku i ile moge stosowac serii na dzien dzisiejszy i pow jak bedzie konieczne napisze moj plan treningowy ktorym cwicze obecnie a i wiem ze ilosc seri to nie wszystko dla mnie najwazniejsze sa przerwy meidzy seriami i technika dobrze tego przestrzegam przerwy stosuje ok 2,30 min ile moge robic seri na dzien dzisiejszy i jaki plan mozecie cos zaproponowac bo nie wiem ile wkoncu moge robic tyhch seri pozdrawiam prosze o szybka odpowiedz

Zmieniony przez - B 2 w dniu 2008-11-16 09:44:56

"Cwicz tak by zawody sprawialy wrazenie rozgrzewki przed cwiceniami"
B&a S i Ok

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka pod pępkiem

Następny temat

Własny plan treningowy

WHEY premium