SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase,pomóżcie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Na siłowni trenuje koło roku,tzn do tej pory trenowałem na takiej prowizorycznej siłowni ale doszłem do wniosku że dużo tam nie zdziałam.
Zapisałem sie na profesionalną,ale tak chaotycznie ćwicze,wsumie początek na prof.
Nie wiem czy ćwiczyć na maszynach czy wolnych ciężarach

Bardzo bym prosił o pomoc w ułożeniu jakiegoś tam planu
Mam jeszcze pare pytań,ale to potem

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj dragon1987. 250 głosów na Twoim koncie i takie pytania???
O co tu chodzi??? Nawet nie podałeś jaki jest Twój cel! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Sogi mam z innych działów,min z działów związanych ze SW bo to jest mój priorytet,tzn teraz mam przerwe.


Celem jest oczywiście masa mięśniowa,większość osób twierdzi że przy łączeniu siłowni z sportami walk masa spada ale ja tego nie zaobserwowałem u siebie przez rok który teraz trenowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Rozumiem że na siłowni dysponujesz profesjonalnym sprzętem.
Ile razy w tygodniu planujesz ćwiczyć na silowni.
A ile razy SW. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
- http://www.kulturystyka.pl/atlas/


Majac dobra dietke nawet jesli na SW bedziesz chodzil to cos may pojdzie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Jeżeli będziesz robił tak jak wnioskowałem z rozmowy z Tobą to 3x w tygodniu siłownia , i jedziesz typowy Split , wolne ciężary. po siłowni wskakujesz na bieżnie i 30-40 minut biegu. w dni pomiędzy siłownią rozciągaj się i zostaw jeden dzień na regenreacje a co do planu jako planu poszukaj na forum i sam coś zaproponuj ( dzięki temu zapoznaz sie z zasadami treningu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jeden dzien na regeneracje to za malo Ty tak robisz ale nie kazdy bedzie robil tak samo...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
3 dni będzie się TYLKO rozciągał 3 dni treningu w tym wypadku jeden dzień bez ŻADNEGO wysiłku wystarczy. a rozciąganie obejmuje głównie nogi , bo o sretchingu przed siłownią nei wspominam



aha i to że ty robisz 6 dni regeneracji nei znaczy ze każdy bęzie robił tak samo

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-07-06 13:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
filar53 Przeciez sogi nie swiadcza o wiedzy Tym bardziej z innych działów ale np Ty masz 26 noi to nie swiadczy o tym ze jestes bee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningów kickboxingu teraz nie mam bo jest przerwa wakacyjna.

Na siłowni moge ćwiczyć praktycznie codziennie prócz niedzieli,tzn czas mam.

Poniedziałek:klata,triceps

Środa:plecy,biceps i przedramie

Piątek:barki,nogi

Może być tak?
Oczywiście dokładny rozpis ćwiczeń dam do sprawdzenia,tylko nie wiem czy zwiększyć ilość treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wystarczy tyle , a gdzie brzuch ?? i nei zapomnij o diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!!Jak wyrownac rece???????????

Następny temat

Problem z pośladkami.

Wiecej