SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na klate do rozbudowy Panowie potrzebuje /zapodaje wczeniejszy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Wygladało to tak
Wyciskanie sztangi płaskiej 5 s 12-10-8-6-4
Wyciskanie sztanielek na skosie 5x8pow
pompki na poraeczach
i rozpietki 5x12

Potrzbuje czegos co poruszy moja klate , bo nie w dupe ni oko na cyklu to jakos idzie a potem albo spadki albo w miejscu stoje zeby nie wiaodmo co nic nie pomaga wg mnie zadne zmiany pow ,ilosc kg samnie wiem co zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jest kilka opcji:
- zmień wszystkie ćwiczenia na klatkę
- zmień intensywność
- zmień technikę
- daj jej odpocząć

Coś z tego powinno ją ruszyć

Zwróć też uwagę na tricepsy i barki, bo te partie również mogą "hamować" Twoją klatkę przed większymi obciążeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
własnie u mnie jest taki problem ze barki mam teraz naprawde dobre ida do przodu a klata nic jeszcze jakies dziwne spadki fakt ze zmienilem troche diete bo staram sie zrzucic smalecu troche na lato ale dlaczego inne partie ida normalnie do prozdu okolotreningowe zapode duza ilosc wegli i bialka i jade a klata spada .
Sam nie wiem co robie źle no i nie mam do dyspozycji maszyn wolne ciezary i rozpietki ewentualnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ankietę wypełnij.

Poza tym-jak z techniką?

https://www.sfd.pl/Budujemy_klatkę,_odbiegajac_od_utartych_zasad!-t582252.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
czytałem ten plan i nie przemawia do mnie szczegolnie ze wczesniej w treningu stosowalem juz pompki,rozpietki jedynnie sciagnie linek jest u mnienie mozliwe raczej mam wyciag ale tylko jednostrony nie brame
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ronnie zobacz moj profil ankieta dosyc dluga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Profil to nie ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Hubert zapodaj ta ankiete mam ja cala wypelnic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no tak pytams ie czy to wszystko wlasnie czy nie bo nie wiem jak sie ma obwod mojego pepka do rozodwania klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Dobra co ważne to tak
Mężczyzna
19lat
173cm wzrostu
waga 97kg
obwód klatki ok.120cm nie jestem sam w stanie dokladnie zmierzyć
rekord na klate 150
stan zdrowia Bdb przynajmniej fizycznego :P
Stosowałem Saa 3 razy i raz ph ale nie byly to jakies mega cykle
celem jest ruszyć klate ponieważ już taki gen mam że jest ona strasznie słaba nie mogę jej ruszyać siłowo jak i masowo
aktualnie jestem na redukcji/poprawiedefinicji ograniczylem weglowodany do minmum spozywam je tylko okolo treningowo np. banany i z rana czasami czarne pieczywo .
dodam że te radykalne ciecie wegli nie wplynelo jakos na sile inych parti wlasnie jedynie na klate nie wiem co robic by ona nie kulala
jak coś wiecej to pisac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 6 tygodniowy na 3 dni, najlepiej PN, WT, CZW

Następny temat

potrzebuje skorygowac plan na triceps

WHEY premium