SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan i Dieta do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

87

Wzrost

179

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

5,5msc

Uprawiane inne sporty

Od 2 msc nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt siłownia

Dieta

W miare dobra

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Białko na dzień, Działko na noc, Power tech Dynamitze +Bcaa

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 60 kg Wyciskanie na ławce 80kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115
Witam, juz od prawie 6 msc cały czas robie te same ćwiczenia mam taki sam plan z którego nie jestem zadoweolony. Poniżej przedstawiam wam mój aktulany plan i diete i jak byście mogli to oceńcie i wprowadzcie jakieś korekty. Dodam ze nie zmieniem tego planu ani ćwiczerń przez 6 mssc. Oto ów plan:
Poniedziałek Klata = Biceps
Klata Wycyskanie gryfu na płasko 12-10-8-8
Wyciskanie hantel skos w góre 12-10-8-8
Rozpietki skos w góre 12-12-12
ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE 12-12-12
Biceps Ugnanie ramion hantelkami na ławce w siadzie 12-10-8-8
Ugnanie Młotkowe 12-10-8-8
Modlitewnik 12-10-8-8
Wtorek Plecy
Podciągnie się na drążku 12-10-8-8
wiosłowanie hantlami 12-10-8-8
ściąganie drązka na maszynie do klatki 12-10-8-8
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 12-10-8-8
ściąganie drążka na maszynie do karku 12-10-8-8
Prostowniki na maszynie 12-12-12-12
Rozciąganie pleców na linkach 12-12-12-12
Środa wolne
Czwartek Barki Triceps
Barki Wyciskanie sztangi zza głowy na suwnicy 12-10-8-8
Wyciskanie sztangielek na ławce lekko pochylony do tylu 12-10-8-8
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 12-10-8-8
Odwrotne rozpiętki (na maszynie) 12-10-8-8
Tricpes Pompki na poręczach 12-10-8-8
Francuskie wyciskanie 12-10-8-8
Ściąganie linek 12-10-8-8
Piatek Nogi
Przysiady ze sztanga 12-12-12-12
Prostowanie nóg w siadzie 12-12-12-12
PRZYSIADY NA SUWNICY 12-12-12-12
UGINANIE NÓG W LEŻENIU 12-12-12-1-2
Łydki
WSPIECIA NA PALCE W STANIU
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA MASZYNIE/SUWNICY PALCAMI NÓG

To cały mój plan który chce torche pozmieniać bo mi sie nudzi i nie jestem z niego w 100 % zadowolony dodaje jeszcze ze mam za soba cykl Sustanon 30 ml + Winstrol 200 tab a Dieta wygląda nastepujące z rana Owsianka z bananem nastepne 2 posiłki to zawsze makaron z kurczakiem + surówka ostatni posiłek to zawsze 400 gram serka wiejskiego i pomiedzy tymi posiłkami zawsze cos zjem makaron z jajkiem smazonym zawsze cos co ma bialko i węgle. Jeżeli zgodzicie sie coś poprawic byłbym wam bardzo wwdzięczny. Dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 519
Trening masakryczny, zły dobor cwiczen, kompletnie przeladowany,praktycznie kazda partia(28 serii na plecy...??!?!?!??!), dieta tez raczej kiepska niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115
No a co można pozmieniać bo byc moze jest zły ale na plecy ja chce miec duzo bo nie czuje ich dobrze zrobionych a tym planem jak szedłem to akurat plecy najlepiej rosły. Także jeżeli moge prosic o pomoc to był bym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 519
Poczytaj o treningu sam, to jest najlepsza nauka, jak Ci ktos rozpisze to do niczego nie dojdziesz bo nic nie bedziesz wiedzial, pewne podstawy treningu w teorii trzeba zebrac samemu. Jezeli nie czujesz plecow to zle wykonujesz ciwczenie albo sa one zle dobrane, przede wszystkim zadnych maszyn(bo polowa tych co masz jest zbedna jak na Twoj staz) 28 serii na plecy to masakra dla nich nie zdaza sie zregenerowac, mozesz tak sie tylko przetrenowac nic z tego dobrego nie bedzie, a juz na pewno wielkich przyrostwo. Powtarzam, pocztam cos o treningu FBW, SPLIT i uloz cos sensownego i wtedy wrzuc do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115
No tak ale co mi z tego jezeli nie wiem co wybrać dopasowany do swojego stazu? dlatego załozylem ten temat i wypełniłem ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 519
na prawde przeczytac kilka artykulow w tematach podwieszonych to juz jest tak duzy problem ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
dla ciebie najlepiej szukaj split 4 dniowy z partia trenowaną 2x w tyg z podziałem taim jak push pull, góra dół itp.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slpit 4dniowy do oceny

Następny temat

Starania o dobry wygląd czyli redukcja ze 102 kg

Wiecej