SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1999
Witam. Ze wzgledu na brak czasu musialem zmienic swoj plan treningowy. Zwykle cwiczylem 3 razy w tygodniu po ok. 1,5 h teraz jednak niestety moge przeznaczyc tylko godzine na trening na silowni. Dlatego teraz cwicze 4 razy po ok. godzinie. i mieszcze sie w tym czasie.
Cel: masa
Trening wyglada nastepujaco

PON
Barki:
Wyciskanie hantli 4x5
unoszenie hantli na bok 15 15 12 12
podciaganie hantli wzdloz tlowia (nie do brody tylko tak jakby bod pachy)robie to cwiczenie zamiast unoszenia hantli w opadzie bo chyba lepiej mi to wchodzi na tylne czesci barkow 4x15
szrugsy ze sztanga na prowadnicach 4x15

SRO
Klata:
Skos w gore sztanga 12 10 10 8
skos w dol sztanga 12 10 10 8
plaska z hantlami 4x12

PIA
Plecy:
wioslowanie sztanga w opadzie 12 10 10 8
sciaganie drazka do klaty 12 12 10 10
sciaganie do klaty przy wyciagu dolnym 4x12
unodzenie tlowa z obciazeniem 12 10 10 8

SOB
biceps+ triceps (na przemian)

wyciskanie wasko 4x10
uginanie przedramion ze sztanga 12 10 10 8
pompki na poreczach 4x12
uginanie hantli w podporze o kolano 4x12
wyciskanie francuskie na stojaco 4x12

Po kazdym treningu robie brzuch unoszenie kolan do klatki

Do tego chcialbym dorzucic bieganie 2 razy w tygodniu jak mi sie uda zorganizowac czas. Jaki czas proponujecie? I czy nie lepsze bylyby interwaly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
PON
Barki:
Wyciskanie hantli 4x5
unoszenie hantli na bok 15 15 12 12
podciaganie hantli wzdloz tlowia (nie do brody tylko tak jakby bod pachy)robie to cwiczenie zamiast unoszenia hantli w opadzie bo chyba lepiej mi to wchodzi na tylne czesci barkow 4x15
szrugsy ze sztanga na prowadnicach 4x15 ZA DUZO O WIELE ZA DUZO.
WYWAL UNOSZENIE NA BOK I SZRUGSY

SRO
Klata:
Skos w gore sztanga 12 10 10 8
skos w dol sztanga 12 10 10 8
plaska z hantlami 4x12

PIA
Plecy:
wioslowanie sztanga w opadzie 12 10 10 8
sciaganie drazka do klaty 12 12 10 10 WYWAL
sciaganie do klaty przy wyciagu dolnym 4x12
unodzenie tlowa z obciazeniem 12 10 10 8

SOB
biceps+ triceps (na przemian)

wyciskanie wasko 4x10
uginanie przedramion ze sztanga 12 10 10 8
pompki na poreczach 4x12
uginanie hantli w podporze o kolano 4x12
wyciskanie francuskie na stojaco 4x12

A GDZIE NOGI.nAJLEPIEJ TAK ZMIEN PLAN BY BYLY JEDNAK CWICZENIA PODSTAWOWE.ONE NAJLEPEIJ DZIALAJA NA MASE MIESNIOWA,
DIETA JEST???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1999
Dieta sprawa oczywista. Dlaczego mam wyrzucic 2 cwiczenia z barkow? I dlaczego uwazasz ze za duzo. Wlasnie dopiero przy takim cwiczeniu czuje wogole barki...wczesniej robiac mniej powtorzen wogole ich nie bylo czuc. A co do nog... no to biegam. Wiem ze przydalyby sie jakies przysiady wspiecia na palce ale niestety brak czasu :( wczesniej cwiczylem nogi... gralem rowniez w kosza wiec mysle ze nie beda odstawac zbytnio. Po wakacjach dorzuce znowu nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
chcialem sprawdzic, ale chyba jedna tego nie zrobie bo nie ma nog a nie chce mi sie wszystkiego przestawiac, zreszta i takmpolacznie jest zle, (biceps dzien po plecach) itp.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1999
To moze zaproponujesz cos innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

abs czy a6w?!

Następny temat

Nowy plan treningowy. Potrzebna pomoc

WHEY premium