SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny dla 13 latka na Ninje

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
a i czy nie zapuzno już na trenowanie parkour , free running? i treninguw w domu? bo cos mi sie tak wydaje bo chciałbym być najlepszy w tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Powiem Ci tak - nigdy nie jest za późno... znam ludzi ,którzy zaczęli ćwiczyć w wieku 20 lat i wymiatają... Trenuj trenuj! :)
Poszukaj na forum trening domatora, dobierz odpowiednie dla siebie ćwiczenia i co tam jeszcze chcesz. I możesz każdego dnia ćwiczyć coś innego, a na wieczór się rozciągać :)

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
oj lukaszek, ile ty jeszcze bedziesz kwitł tutaj ??
stań sobie z boku i patrz na fee runing..

zdr

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
Ehh......... ja mam już dość łatwo wam tak muwić ale po

1 . ja nie mam internetu

2. mam depresje

3. nie wiem co mam robić chyba dedne

ja nie wiem powinienem wcześniej działać a wsumie nie ja tylko rodzice a oni muwili że na necie głupoty pisze że nie maja pieniędzy itp itd a ja trenowałęm jak durny po 4godziny i sie nabawiłem urazuw chyba trylko psychiczynysch i teraz nie mam ochoty w ogóle trenować tylko sie zabić dal mnie sport jest całym życiem 100% procentowe chooby szczególnie parkour i 3run którego nigdy nie zaczełęm ćwiczyć nie wiem czemu tak wyszło nikt mnie nie przekonał żebym sie zapisał na akrobatyke pogadał z trenerem dopiero potem ale to za puzno mama mioałą mnie z nim umuwic bo akurat we wtorki i czwarki ja trenuje ale ok odpusciłęm sobie dzisiaj go widziałem ale nie czuje już takiego sensu cwiczen minimalny ale i tak jak prubuje cwiczyc dzaraz sie zniechencam itp itd bo i tak zawsze gdy uda mi wygrać z samym sobom staje nowa bariera że sie przetrenowałem zły plan itp i tak chyba z 12 razy było zalbo i lepiej , a do tego mam wade wzroku jak cholera wielka nie wiem czemu możę od kompa bo jak byłęm mały to po***ani rodzice dawali mi go a potem co już sie oduzalezniłęm i nie wystarczy było pokrzyczeń itp trzeba naprawde działać a oni co? stary włanczał mi kompa i zemna grał w gierki sieciowe jakies americas army ***ane itp itd i teraz sa efekty i nie wiem czy psychicznych tez nie ma ale wzrosk to mam słaby na jedno ok -7 a drugie -0,5 niby , jak byłem mały zawsze sie podniecałem saltami, fiflakami itp i biciem ogólnie ninjami zawsze chbiałm byćtakim ninjom a co? miałem 10 lat chodziłęm na akrobatyke nie trenwali chyba dobrze bo salt nie umiałem na rekach stac nie s,łabo rozcignienty dopiero potem cos lepiej było ( ale salt i stach na rekach i tak nie umiem z powoduw jakich podałęm ) teraz jestem mistrzem sportu wsrud kolegów w sumie każdego w noge rozwalam np 1vs 2 ja n a luzie wygrywam albo w kosza to samo , biegam szybciej niż koledzy boja sie mnie ze im przy*******e z bara albo zfauluje bo agresywnie gram biegam w kulko a oni nie i jestem masywniejszy może troche chydy ale szerokosc jest chyba normalna ale jestem po prostu lepszy w sporcie o dinch moim zdaniem nie od wszystkich choc w sumie no nie wiem w tym stanie chyba nie ,

i do tego mam chyba Chad lub cos innego chad dosyc chyba bodobne do adhd ael gorsze chyba

i z kad to wszystko sie wzielo jesli rodzice by razem wspurpracowali ( bo sa po rpzwodzie kłucili sie nawet do teraz nie zgadzaja sie prawie itp itd ) to by inaczej pewnie było , PRZEZ to to nie mam ochoty uczyć sie i tak mam 1 lekcja dziennie i to w domu malo zdane itp i nic mam ochote dednanc , i tak ciagle a powód? to w sumie to ze nie mamy pieniędzy bieda jest buty dziurwe i dlatego tez nie mam neta , 2 rodzice sie nie zgadzaja nie sa tacy jak powinni 3 ten pieprzony swiat jak pacze co sie dzieje z polityka i jak niszcza zwierzęta, ludzi, srodowisko to depresja sie tworzy 4 te choroby moje bo kiedys miałem prentensje do wady - 6

itp dużo by mówić wiecie ja sensu juz duzego nie widze bo ja chce być młody i cwiczyć 3run itp itd po prostu wbijac wszendzie gdzie inni nie wejda , robic salta co każdy oczy wytrzeszca itp imponować innym biegać bez koszulki być fajny żeby fajnie było wbijac do gimnazjum robic ninje jakies i zebym miał respekt i teraz to wstydze sie wejsc do klasy normalnie bo każdy mysli ze ja sportowiec cwicze, gimnastyk , fajny itp itd a ja ciota bo naopowiadam a co ?! wstyd mi nie jestem tym kim chciałbym być ! DLATEGO PANOWIE I PANIE ALE MAM ZAMIAR SKOCZYĆ Z DACHU BLOKU ktory ma 4 PIĘTRA ! smierc na mijscu na 99% . to co jest teraz ciągle sie powtarza od pewnego czasu jakieś pół roku temu tylko teras to jest masakra wtedy to lekko , teraz to cwiczenia to dla mnie męka a no apoczotku to cwiczenia o 21 były przyjemnosac w sumie , i tak 6 razy w tyg i sie przetrenowałęm oczywiscie chyba bo tatus muwil ze moge 6 razy w tyg . no itp itd jest wiele do muwienia ! nic innego jak smierc nie da mi tego co chce - A CO SIE STANIE KIEDY UMRE? ale nie robie se jaj serio jestem poważnie postrzelony o tak i nie ma sie z czego smiać:( przykro mi jak cholera z tego tak w ogóle od małego mam coś z dynka bo nawet ani jednego kolegi nie miałem tylko jednego ale potem nie chodził do przedzkola , teraz mam wiencej ale wiedza ze jestem postrzelony i niektózhy sie nabijaja a niekrórzy nie ruznie to bywa ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nie pier*ol tutaj o skakaniu z 4 piętra. Pomyśl sobie jaką krzywdę byś wyrządził swoim bliskim. W ogóle nie pisz o takich rzeczach.
Jeśli chodzi o treningi to nie masz ochoty - nie ćwicz, najdzie Cie ochota - ćwiczysz.
Rozumiem trudną systuację. Masz w szkole psychologa? Pedagoga? Kogos z kim mógłbys porozmawiać? Myslę że w szkole jest ktoś kto by Cię wysłuchał.

Poza tym, nie radzę skakać z bloku 4 piętrowego. Prawdopodobnie możesz przeżyć i do końca życia jeździć na wózku zamiast skakać, biegać i ćwiczyć.
Pomyśl kolego. Bądź twardy i nie daj się.
Trzeba walczyć!

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Koleś... żeś przesadził. Pisałem Ci już ,że od razu się wszystkiego nie nauczysz. Ludzie trenują latami aby być najlepsi ,a Ty chcesz w parę treningów być naj? Uwierz w siebie i zacznij ćwiczyć co z chłopakami Ci podałem. Znam ludzi co zaczęli w wieku 20 lat i wymiatają... zresztą pisałem już to.

Nie płacz ****a i bierz się do roboty bo nigdy niczego nie osiągniesz...

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Zamiast skoków z bloków proponuje telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Numer to 116111 jest on bezpłatny. Tam ci pomogą znaleźć rozwiązanie twoich problemów. Nie zwlekaj dzwoń!

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kurde, to jest chyba fake jakiś... raz pisze z błędami raz bez, gada non stop głupoty, jakieś samobójstwa i depersje, ludzie on ma niby 13lat.. ja w tym wieku na dworzu latałem i sie bawiłem i nie myślałem o skakaniu z bloków..

pewnie wkręt konto i ma niezłe polewy;)

".1 . ja nie mam internetu

2. mam depresje

3. nie wiem co mam robić chyba dedne"

to mnie rozyebało wszystko się łączy, gość to człowiek co siedzi przed kompem non stop i może lubi ten parkour, net mu padł, wpadł w depresje, i chce "dednąć" haha

gościu jeśli fake, daruj sobie
jeśli nie, idz trenuj i nie perdol;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
no thx. Nie zaden fake i kompa to ja nie mam ! Pisze u brata bo daje mi fona albo kompa , a jak bym mial ten pieprzony internet to na 80% bym mial z 6miechuw treningu za soba! Tato ocZYWISCIE przeź 2 lata nie ma kasy na neta!jak bym wiedzial ze sie nietrenuje 4 6 godz to by bylo inaczej . A sam se poradzic nie umialem i nie umiem. Tak to jak sie mam zabic? Jak niby mam se poradzic Z wieloma problemami nie moge spzedac xboxa 360 a na ńim w ogule niegram czasem a kupilem go bo mialem depresje czy cos i stracilem sens cw a akurat kase dostalem od babci itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2033
Nie poddawaj się chłopie, nikt nie mówił ze w życiu będzie łatwo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muszę szybko zwiększyć siłe fizyczną i sprawność - mam 16 lat.

Następny temat

Suple

WHEY premium