SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny dla 13 latka na Ninje

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
tamto co podał shij jest fajne ale bardziej podoba mi sie takie coś





i ten gostek tez jest ok ale tatmto w sumie lpesze




a i dałem wam te co kiedyś było bo np w tym pierwszym była supper piosenka na poczotku Rise Against Paper wings a teraz jakieś gówniane bity ! kiedyś sie odrazu w pisało parkour i wyskakiwały najlepsze z najlepszymi piosenkami a teraz pozmieniali troche i dali badziewne piosenki ze zle sie oglada :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
o wow a patrcie jakie triki z pilka robia !

o lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Niektóre z tych filmików są zwykłymi oszustwami... było już o tym;). Czasami nawet chłopaki po 400 razy powtarzali dane ujęcie by je dać. Był o tym kiedyś program w tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
"ale co jeżeli tam cwicza tylko rozciaganie i przewroty" - no to ninja musi być bardzo rozciągnięty i zwinny co daje Ci akrobatyka. Nie będzie mało ćwiczeń. Uwierz, wszystko z czasem bo nie da rady żebyś od razu skakał salta bo jest to niebezpieczne dla początkującego.
Treningów pewno nie będziesz miał codziennie to możesz spokojnie wdrążyć w niektóre dni i rozciąganie i będzie git.

Tego Twojego planu ni czytałem bo burdel jak w modzie na sukces :)

I jak jesteś chory to upewnij się u lekarza sportowego czy możesz trenować. Pewno trener Cię wyślę.

No i tak czytając ostatnia treść to dam Ci SOG'a :)

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
pisze z fona .no dzieki) a co cwiczyc na razie? Mama ma mnie umuwic z trenerem i pogadam z nim co i jak juz dawno miala . Hej a ogmladalen taki filmik na yt ze gosciu muwil ze rozciaga sie max 3raz w tyg to jak to jest? Tez wam sagi dam ale jak bende na kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3382
Chłopie rozciągnie to podstawa do każdego sportu , nie znam żadnego planu treningowego pod 'nija' ale wydaje mi się ze przydało by się pobiegać i nie marudzić tylko trenować , nie jestem specjalistą ale poco twój plan jest taki skomplikowany ? (nie czytałem go bo nie idzie , taki bałagan) Wystarczyło by jak byś systematycznie się rozciągał, biegał , ćwiczył le parkour, robił brzuszki , + różne rodzaje pompek np. na pięściach (wzmacniają nadgarstki co jest bardzo ważne jak chcesz być 'niją' i się bić), na jednej ręce , z klaśnięciem itp.Takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
no dzieki . Ta ja pisalem go ma szybko tu ale w domu mam dopracowany .ja wykonuje zruznicowane cw lepiej chyba Ok ale co z tym niechecia do cw? Prose przeczytajcie kilka tamtych moich postu w jednym z nich napisalem o takich sprawach . Ale nie kumam moge sie razciagac 35 min dzienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3382
Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc , nie mam czasu zastanawiać się 10 minut co ty napisałeś.Rób to co Ci radzą chłopaki oni się znają na rzeczy , dają CI jasne wskazówki ,a ty wciąż swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Ja się rozciągam 5 razy tygodniowo po 45 minut na wieczór po kąpieli bo ciało jest rozgrzane. Nie widzę problemu ,żebyś też tak robił :)

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
ok . Ale czemu mam slomiany zapal do cw? Moze to przez to ze przetrenowalem się z 10 razy i cwicylem zle? Przez to mam ciagle depreche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muszę szybko zwiększyć siłe fizyczną i sprawność - mam 16 lat.

Następny temat

Suple

Wiecej